2018 eco elegance vs. 2017 eco executive

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İlk olarak led farlar elbette ve yine ilk olarak itici ve kullanissiz gelen lakin suan cezbedici buldugum deri koltuklar.Ha sonradan led far yapilir mi yapilir diyebilirsiniz haklisiniz.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Elegance eklemeyi düşündüğünüz extralar ne kadara mal alıyor bu fark executive vereceğiniz farka yakın ise executive geçilebilir.

Elegance eklemeyi düşündüğünüz extralar ne kadara mal alıyor bu fark executive vereceğiniz farka yakın ise executive geçilebilir.
Yok hocam yapilacak olan önce bi multimedta ekran daha sonra belki led far..Deri koltuk vs o islere zaten girilmez.Sonuc olarak elegance devam.

Hocam belki konumu görmüşsünüzdür, sıfır alacaktım, exe ve elagance arasında kaldım. 2 gün boyunca bayiye gittim inceledim, şu var elegance orta düzey, exe sanki üst düzey araç hissi veriyor. Imkan varsa kesinlikle exe hocam. Ben exe ye anlaştım

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ywzckr

0
Sifir aldigim 2018 11000 km de ki aracimi satip 2017 exe eco almak ne derece mantikli bir is olur ? Suanki aracima Navigasyon , led sis vs taktirmsyi dusunuyorum fakat satip exe almakta aklimdan geciyor.Fikirlerinizi alabilir miyim ?

Hocam degistirmeden once 2018 lerin c sutununda
IMG_9108.JPG
İcerden bu malzeme ile dolgu yapiliyor bu yuzden 2017 ye gectiginde arac gocerse uzulursun pisman olabilirsin bunu da goz onunde bulundur bence.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyayı görüntüle 249767
İcerden bu malzeme ile dolgu yapiliyor bu yuzden 2017 ye gectiginde arac gocerse uzulursun pisman olabilirsin bunu da goz onunde bulundur bence.

Suan icin fikrim degisti hocam , aracima biraz dokunus yaparim oldugu kadar artik , tesekkur ederim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ekli dosyayı görüntüle 249767

Bu bilgiyi ilk defa görüyorum, güzel paylaşım (y)
Normalde bu eklenti materyalin titreşimini engellemek için kullanılır, demekki fabrika bu şekilde çözümm bulacağını düşünmüş :unsure:
Bu görüntüyü ilk defa mı paylaşıyorsunuz?

ywzckr

0
Bu bilgiyi ilk defa görüyorum, güzel paylaşım (y)
Normalde bu eklenti materyalin titreşimini engellemek için kullanılır, demekki fabrika bu şekilde çözümm bulacağını düşünmüş :unsure:
Bu görüntüyü ilk defa mı paylaşıyorsunuz?
Evet hocam bende bir yerde gormustum, araci soktuklerinde karsilasmislar, yalniz bu kopuk degil mukavvaya benzer sert bir malzemeymis. Kaydetmistim telefona, yeni paylastim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Evet hocam bende bir yerde gormustum, araci soktuklerinde karsilasmislar, yalniz bu kopuk degil mukavvaya benzer sert bir malzemeymis. Kaydetmistim telefona, yeni paylastim.

Bu malzeme aracın bagaj ve arka koltuk altında da mevcut olan titreşim önleyici sert izolasyon malzemesine çok benziyor.
Tavsiyem, bu konu ile ilgili bence yeni bir konu açarsanız, birçok kullanıcı da bilgi sahibi olacaktır (y)

Geri