2018 Exe Navigasyon Hata

ywzckr

0
2018 exe eco navigasyonu: Hareket halindeyken apple car play baglantisini kesiyor ama muzik calmaya devam ediyor. Ekranda bagli cihaz yoktur diyor, ama hicbir tus ise yaramiyor. İlk baslarda bu hatayi veriyordu 30 cm lik ttec kablo aldim bir sure yapmadi bu hatayi şimdi de cihaz ayni ekranda donguye girip siyah ekran geliyor tekrar ayni 4-5 defa yaptiktan sonrasindada reset atiyor kendine bu süreçte ne navigasyonun tuşları nede direksiyon tuşları çalışmıyor yeniden başladığında düzeliyor. Video aldım ama forumda video paylaşımı olmadığı için youtube a eklemek istemedim. Peş peşe 2 saat boyunca 3 defa yaptiğida oldu 2 hafta sonra da. Başına gelen oldu mu arkadaşlar ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bazen orijinal olmayan kabloyla saçmalıyor sizinki kendi kablosu mu?

ywzckr

0
Bazen orijinal olmayan kabloyla saçmalıyor sizinki kendi kablosu mu?

Orjinal kabloda arada kopup bagli cihaz yok deyip cikiyordu hocam bir sure sonra ama muzik calmaya devam ediyor, baska kablo aldim bi sure sorun olmuyor yeniden basliyor kablo zarar gorse sarj ederken kopmalar vb. Yapar ama kablo saglam bile olsa yapiyor ya usb de sorun var yada cihazda benim tahminim cunku donguye girmesi garibime gitti ekran donuyor gidip geliyor.

İslemcisi fazla isinmis olabilir. Cihazlarimizin islemci ve ram bellegi oldukca dusuk malesef.

ywzckr

0
İslemcisi fazla isinmis olabilir. Cihazlarimizin islemci ve ram bellegi oldukca dusuk malesef.

Hocam mantiken oyle ama pes pese yapti 1-2 saat icinde sadece muzik calarken kendini yeniden baslattiginda ram yetersiz gelip donguye girip tekrardan ayni hata tekrarlamasi ram eksikliginden degil gibime geliyor.

Hocam mantiken oyle ama pes pese yapti 1-2 saat icinde sadece muzik calarken kendini yeniden baslattiginda ram yetersiz gelip donguye girip tekrardan ayni hata tekrarlamasi ram eksikliginden degil gibime geliyor.

Apple car ozelligini kullanmadiginiz durumlarda hic yapti mi?

Geri