2018 fc5 executive 31.000 de blok kırdı

Aracınız
Civic FC5 2018
Selamünaleyküm abilerim kardeşlerim aranızda yeniyim bi kusurum olursa affola 2018 dizel manuel 31.000 km deki aracım şehir içinde hiçbir arıza göstergesi yanmadan hararet yapmadan yağı ve suyu tamken biranda stop etti ve birdaha çalışmadı çekici ile servise götürdüm bu pazartesi günü motor bloğu kırıldığını bildirdiler garantiden hala cevap bekliyorum bu olayda bana akıl gösterecek nedenini neden olduğunu ve olcağını bilen tecrübeli arkadaşlar abiler benimle fikir alışverişi yapabilir mi

Aracınız
Aracınızın aküsünu 35 bin km de niye değiştirdiler ki? Benim araç neredeyse full aydınlatma ve ledli 103 bin km de yeni değiştirdim.

Genelde yatmaktan hep :D benımde FB7 var 2016 45 binde Ocak ayında degiştirdim 3.5 senelik aküydü fabrikanın taktıgı. Aktif kullanılan araclar da kolay bitmiyor :) Uzun yoldan uzun yola gidiyordum en az 1 hafta yatıyordu kullanım böyle.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Eğer bu doğruysa, aracın ilk sahibiysen bu olay tarihe geçer. Senin yerinde olsam japonyaya çoktan mail atmıştım fotograflı.

Ugr60

0
Selamünaleyküm abilerim kardeşlerim aranızda yeniyim bi kusurum olursa affola 2018 dizel manuel 31.000 km deki aracım şehir içinde hiçbir arıza göstergesi yanmadan hararet yapmadan yağı ve suyu tamken biranda stop etti ve birdaha çalışmadı çekici ile servise götürdüm bu pazartesi günü motor bloğu kırıldığını bildirdiler garantiden hala cevap bekliyorum bu olayda bana akıl gösterecek nedenini neden olduğunu ve olcağını bilen tecrübeli arkadaşlar abiler benimle fikir alışverişi yapabilir mi
Kardeşim geçmiş olsun sorunun inşallah en güzel şekilde çözümlenir. Gelişmelerle ilgili haberdar edersen seviniriz takipteyim.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Neden olduğunu çok iyi bir araştırma sonucu bulabilirler BELKİ
Belki de hic bilemeyebilirler.

Komple motor gelecektir büyük ihtimalle.
Sıfır km arac ile bire bir değişim olacağını sanmıyorum. Olursa da üste para isterler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Dün honda aradı ve ilk olarak garantiden yarım motor yapılacağını söyledi daha sonra ise komple yeni motor takılacağını söyleyerek ilk olayı değiştirdi yeni motor takılması sizce nasıl bi durum
Çok daha güzel bir sonuçtur. Kurtarmak yerine sıfır sandık motor olması çok daha iyidir. Kafa rahat olur ve en temiz iştir.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Dün honda aradı ve ilk olarak garantiden yarım motor yapılacağını söyledi daha sonra ise komple yeni motor takılacağını söyleyerek ilk olayı değiştirdi yeni motor takılması sizce nasıl bi durum
Yeni motor takılması daha uygun olacaktır. Hakkınızda hayırlısı olmuş bence.

Geri