2018 fc5 executive 31.000 de blok kırdı

Aracınız
Civic FC5 2018
Selamünaleyküm abilerim kardeşlerim aranızda yeniyim bi kusurum olursa affola 2018 dizel manuel 31.000 km deki aracım şehir içinde hiçbir arıza göstergesi yanmadan hararet yapmadan yağı ve suyu tamken biranda stop etti ve birdaha çalışmadı çekici ile servise götürdüm bu pazartesi günü motor bloğu kırıldığını bildirdiler garantiden hala cevap bekliyorum bu olayda bana akıl gösterecek nedenini neden olduğunu ve olcağını bilen tecrübeli arkadaşlar abiler benimle fikir alışverişi yapabilir mi

Ugr60

0
Garanti işe yaramış ozaman. Tekrar geçmiş olsun adınıza sevindim. Aynı aracın elegance bende var. İnşallah böyle birşeyle karşılaşmam ama karşılaşırsamda garanti olayının işe yaradığını bilmek bir nebze rahatlık veriyor.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Neden belirtmediler ingiltereden motor gelecekmiş şekerpınarda takılıp test edilip tır ile buradaki servise ve sonraki işlemler servis tarafından yapılacakmış

Aracınız
Civic FC5 2017
Neden belirtmediler ingiltereden motor gelecekmiş şekerpınarda takılıp test edilip tır ile buradaki servise ve sonraki işlemler servis tarafından yapılacakmış
Geçmiş olsun ruhsat değişir birde sıfır bir Honda motora kavuşur sunuz ilk defa böle bişi duydum garanti nın bir kez daha önemi ni belırtmekte fayda var
Hocam bu arac 1.5 motor muydu yoksa 1.6 mıydı ?
BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Geçmiş olsun, içiniz rahat olsun demiştim Japonlar motor ve vites kutusu yönünden hassastırlar. Bu iyi bir haber :) Tek problem belki aracınızı sizin muayneye götürmenizi isteyebilirler motor numarası değişecek çünkü. Bu onların insiyatifinde, inşallah herşeyi üstlenirler ve uğraşmak zorunda kalmazsınız eften püften işlerle.. :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun, içiniz rahat olsun demiştim Japonlar motor ve vites kutusu yönünden hassastırlar. Bu iyi bir haber :) Tek problem belki aracınızı sizin muayneye götürmenizi isteyebilirler motor numarası değişecek çünkü. Bu onların insiyatifinde, inşallah herşeyi üstlenirler ve uğraşmak zorunda kalmazsınız eften püften işlerle.. :)

Bence muayene, ruhsat vs işleriyle birlikte bu gibi işlerin tüm masraflarını da karşılamaları gerekiyor ki öyle yapacaklarını düşünüyorum.

Daha önce aynısını Peugeot da yaşadım ve bu şekilde olmuştu, Honda da bu şekilde yaklaşır herhalde.

Takipteyiz.

Aracınız
Civic FC5 2019
Sahsen benim basima böyle bir şey gelsin. Ben kendim gotururum heryere. Tek sikintim satarken alan adam ne b. Yedide servis devistirdi diye icinde giciklik yapip abuk sabuk sorular sormasi olurdu

.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sahsen benim basima böyle bir şey gelsin. Ben kendim gotururum heryere. Tek sikintim satarken alan adam ne b. Yedide servis devistirdi diye icinde giciklik yapip abuk sabuk sorular sormasi olurdu

.
Ben satmadan önce söylerim ama fazla bi sıkıntı olmaz inşallah yarım motor olsa belki ama bağlantılarıyla birlikte 0 komple motor yapılacak herşeyiyle anahtar teslim dediler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ben satmadan önce söylerim ama fazla bi sıkıntı olmaz inşallah yarım motor olsa belki ama bağlantılarıyla birlikte 0 komple motor yapılacak herşeyiyle anahtar teslim dediler
Aklıma gelmişken motor değiştiği için motor numarası da değişiyor ve ruhsata da bu durumun işlenmesi gerekiyor diye hatırlıyorum. Ruhsatla ilgili ne yapılacağını da sordurmanızı tavsiye ederim.

Geri