2018 honda go navigasyon

Ad Soyad
Ahmet AYDEMİR
Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle hepinize merhabalar.Yeni aldığım 2018 fc5 civic te bulunan honda go navigasyonu güncelleme yapayım derken hafıza kartı biçimlendi içindeki bütün dosyalar silindi.Program ile yeniden kurtardım ama ne yaptıysam çalışmadı.Bugün USB kablo ile cihazı direk pc ye bağlayayım diye denedim yine olmadı.Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı acaba?Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle hepinize merhabalar.Yeni aldığım 2018 fc5 civic te bulunan honda go navigasyonu güncelleme yapayım derken hafıza kartı biçimlendi içindeki bütün dosyalar silindi.Program ile yeniden kurtardım ama ne yaptıysam çalışmadı.Bugün USB kablo ile cihazı direk pc ye bağlayayım diye denedim yine olmadı.Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı acaba?Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bunlar işinize yarar mı bilmiyorum Bi bakın denemekte fayda var....en kötü servise gidersiniz ?

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ahmet AYDEMİR
Aracınız
Civic FC5 2018

Bunlar işinize yarar mı bilmiyorum Bi bakın denemekte fayda var....en kötü servise gidersiniz ?

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Abi çok teşekkür ederim ilgin içi ama benm cihaz bu model değil. Eco elegance honda go modeli var benm araçta

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende calisan sekilde verebilirim.

Mi Note 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bende de bu cihazdan var fakat güncel mi değil mi bilmiyorum. Güncellemenin bir yolu var mıdır. Mevcut düzende işinizi görecekse yedeğini bir şekilde gönderebilirim.

Aracınız
Bende de bu cihazdan var fakat güncel mi değil mi bilmiyorum. Güncellemenin bir yolu var mıdır. Mevcut düzende işinizi görecekse yedeğini bir şekilde gönderebilirim.
Emir bey merhaba
teşekkür ederim cevabınız için. programını kurup program üzerinden yedeğini alma yapabilir misiniz?

Aracınız
Merhabalar konuyu hortlatmak istemem ama aynı sorun bendede var :) 2018 honda go hafıza kartının içindeki dosyaları gönderme imkanınız varmıdır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri