2018 model Civic Eco executive - 2019 Mart Trafiğe çıkışlı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlan no: 737429877 sahibinden.com ilanim.
Ciddi alıcıya sağlam indirim yapacağım ev için satıyorum.
Fiyat > 160.000 tl.
Alt model Honda ile takas olur.

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
İlan no: 737429877 sahibinden.com ilanim.
Ciddi alıcıya sağlam indirim yapacağım ev için satıyorum

Hayırlı satışlar.
Yeni civic sedan eco elegance bayide 150 bine satılırken sizin 160a bine satmanız zor gibi duruyor.
Tabi gene tercih meselesi ben şahsi fikrimi belirtmek istedim.

Hocam bende bayiden fiyat aldım Kayseriden benim aracın saydığım ekstralar olmadan hurdayi ben götürürsem 164 e hurda onlardan olursa +8 daha bu renkte.. 172 e geliyor extralari hariç.. bende zaten ev alacağım muteahit aracımı 145 e sayıyor 3 aylık süreç belirledik kendim satamazsam 145 e muteahit firmaya vereceğim. O yüzden sağlam indirim yapacağım diye yazdım aklımda 150 e vermek var fakat firmaya vereceğime Civic in kıymetini değerini bilen birisine gitsin düşüncesiyle 145 e kadar vereceğim

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bendeki Eco executive zaten elegance değil

Gördüm hocam. Ama yeni civic sedanlarda aradaki farkı baya kapattılar. Yeni elegance ta led far dokunmatik ekran vs vs eklediler o yüzden demiştim. Ama dediğiniz gibi indirim yaparsanız mantıklı hale geliyor.

Umarım istediğiniz fiyatlara satabilirsiniz.

Yani dediğim gibi 145 e muteahit e gidene kadar buralardan birine gitsin diye yazdım hocam bende hayırlısı olsun diyelim bakalım ya 3 ay durur yada kısmet bugün satılır :)

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Yani dediğim gibi 145 e muteahit e gidene kadar buralardan birine gitsin diye yazdım hocam bende hayırlısı olsun diyelim bakalım ya 3 ay durur yada kısmet bugün satılır :)

Bence fiyatınızı 150ye çekin hocam. 160'a satılması zaten mümkün değil. Gerçekten 1 yaşında 10 bin km civarında bu araçtan almak isteyenler de 160 istendiğini görünce yazmayacaktır. Potansiyel müşteriniz azalacak bu şekilde. 1000 lira da indirim yapsanız en azından müteahhitin verdiğine göre 4 bin lira fazla alırsınız. Nacizane tavsiyem.

Aracınız
Honda Jazz
Bence fiyatınızı 150ye çekin hocam. 160'a satılması zaten mümkün değil. Gerçekten 1 yaşında 10 bin km civarında bu araçtan almak isteyenler de 160 istendiğini görünce yazmayacaktır. Potansiyel müşteriniz azalacak bu şekilde. 1000 lira da indirim yapsanız en azından müteahhitin verdiğine göre 4 bin lira fazla alırsınız. Nacizane tavsiyem.
Kesınlıkle katılıyorum Bende bayıden 165 bın fıyat aldım excuvute cıddı oturup pazarlık yapsak 163 gıbı rakama dusecek hayırlısı olur hakkınızda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri