2018 Passat 1.6 TDİ conforlinemi honda 2018 Dizel executemi

alibey

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Segment farkından dolayı Passat'ı seçerdim, daha fazla konforlu, daha kaliteli malzemeli, daha geniş vs..

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Bunlar çok konuşuldu tartışıldı kimse bir yere varamadı kıyaslamak yapmak ta doğru değil segment farklı zaten. Passat alınacaksa da 2.0 tdı 6 ileri yağlı tip dsg alınmalı. 1.6 tdı larsaki 7 ileri kuru tiplere girip te el bombasıyla dolaşmaya gerek yok.

06 HONDA 2234

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Yol tutuşu ve performans olarak civic daha iyidir. Şanzımandan dolayı da kafanız daha rahat olur.

Konfor ve kalite olarak passat daha üstündür.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bence iki araç kıyas bile edilmez gerçi aralarında 25 30 bin arası bir fark vardır ama durumun varsa kesinlikle Passat derim.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
@acar40 2019 modelleri arasındaki fiyat farkı yaklaşık 75.000 TL.
Seçim biraz zevk ve beklenti ile alakalı ve bu tercihi sizden başka kimse yapamaz ;)
Hangisini alırsanız alın şimdiden hayırlı olsun.

mertk

0
Aracınız
Bende aynı siz gibi aradaydım. Lakin bi aile dostumuzun sıfır aldığı passat Şanzuman yoruldu daha fazla gidemezsin kenara çek dinlendir diyipte, servisinde abi çok yormuşsun dinlendir normaldir diyene kadar :)

rider

0
Bence iki araç kıyas bile edilmez gerçi aralarında 25 30 bin arası bir fark vardır ama durumun varsa kesinlikle Passat derim.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Katılmıyorum , iş için Bodrum’a gittim RS imi Sabiha Gökçen de bıraktım , Bodrum da bahsedilen Passat dan kiraladım , daha 3000 km de bir arabaydı , üç günde 290 km yapmışım . Passat ilk kullanışımdı ve zaten merakımdan kiralamıştım , bende bıraktığı etki son derece sıradan bir araba . Hiç bir baskın özelliği yok , süspansiyon konforu , yol tutuş , direksiyon hissiyatı, performans her şey vasat .RS ile kıyasladığında tabi ki performans farkını bir tarafa bırakarak söylüyorum; en fazla hissettiğim RS direksiyonundaki keskinlik ve güven hissinden eser yok , sünger gibi bir direksiyon. Ayrıca viraj giriş hızları yine RS e göre en az 10 km düşüktür çünkü bariz önden kayma eğilimi var . Üç gün Passat deneyiminden sonra gelip kendi arabama binince farkı görüp çocuk gibi mutlu oldum. O Alman otomobil endüstrisine göbekten bağlı malum otomobil dergilerinin yaydığı klişe deyim “ malzeme ve işçilik kalitesi farkı “ benim için bir şey ifade etmiyor , varsın biraz yol ve lastik sesi alsın önemli olan toplamda verdiği sürüş hissiyatıdır . Tabi siz söze bence diyerek başlamışsınız , sizin düşüncenize saygım sonsuz. Bende bence diyerek bitireyim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri