2018 Typer Almalımıyım!?

2018 Typer almalı mıyım?

• Kullanılan toplam oy
    14
Ad Soyad
Seyfettin bengi
Aracınız
Civic aracım yok
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben Seyfettin yaş 32 typer almaya niyet ediyorum önümüzde ki hafta için 2018 50 000 de 1.6 milyon diyor fikirleriniz ve yorumlarınız benim için çok önemli lütfen benimle paylaşır mısınız? 3 civic sahibi olmuştum daha önce typer biraz hedefimdi şimdi niyetine girdim ama biraz malum piyasa yüzünden endişelerim var satabilir miyim (en fazla 6 veya 8 ay gibi bir süre binmeyi düşünüyorum) zarar eder miyiz bu işten keyif alıcaz diye paramızı heba etmiyelim yani 🤗 3 çocuk babasıyım tek araba bu olucak idare ederiz bu sürede onda bir problem yok ama endişem birazda piyasasının ağır oluşu cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Bu ülkede yarın ne olacağını kimse bilemez o yüzden bir şey demek zor.
ÖTV kaldırma, indirme vs vaatleri gelmeye başladı seçimden sonra 2. el araba fiyatları değişim gösterebilir.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
honda alıp zarar etme sansınız yok. evet atmosferik lpg li civicler kadar sirkülasyonu olmayan belli bir kitleye hitap ediyor arac. sonucta zevk makinası. ben atmosferikten fk7 ye geçtim inanılmaz keyif alıyorken typer eminim cok baska bir dunyadır.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Dün alan bugünden karlı, bugün alan yarından karlı.

Ad Soyad
Seyfettin bengi
Aracınız
Civic aracım yok
Teşekkür ederim arkadaşlar şayet alırsam muhakkak sizinlede paylaşırım teşekkür ederim tekrar

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
almadan evvel kmden ötürü iyice masraflarına bakmalı standard araca göre uygun olan bazı parçalar saçma sapan rakamlar çıkabilir heleki o güçteki bir araçta.

fren balata
disk
baskı balata
lastik

gibi çok sıradan bir takım ihtiyaçları bile varsa sorgulamanızda fayda var, XC90 tek far için serviste arkadaşım 190bin tl ödedi gerisini siz düşünün.

Geri