Civic FC5 2019 0 Honda civic eco elagance hakkında bilgi

Merhaba arkadaşlar ilk defa Honda alacağım eco elagance düşünüyorum sizce nasıl bilgi verebilirmisiniz değermi 0 almaya

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

C sınıfı arabalar içinde en mantıklılardan bir tanesi uzun ömürlü araba istiyorsan düşünme al derim

İphone 11 Pro Max cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba arkadaşlar ilk defa Honda alacağım eco elagance düşünüyorum sizce nasıl bilgi verebilirmisiniz değermi 0 almaya

> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Bu konu size yardımcı olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben alalı 1 ay oldu. Elegans eco otomatik makyajlı kasa .
161000 tl ye Kayseri inciroğlundan aldım. Çok severek biniyorum. Şükürler olsun sıkıntım yok. Yaklaşık 2000 km oldu. Sesinden , gidişinden memnunum.
Yalnız öyle kalkışta sırtım koltuğa yapışsın istiyorsan pek öyle bir araç değil.
Beklentime fazlası ile cevap bulduğum bir araç. Tavsiye edermisin dersen. Sonuna kadar piyasa şartlarında. Tekrar söylüyorum piyasa şartlarında kesinlikle parasını hak eden tavsiye edilecek bir araç.

Aracınız
Civic FC5 2018
Beklentiniz bir Passat veya Mercedes in C serisi vb modeldeki gibi olmasın. Yol tutuşu iyidir.Ama lastik sesini içeri alır.Lpg üzerinde fabrikasyon dur. Yakıtı biraz fazla yakar ama mekanik olarak çok problemli değildir.Bakim maliyetleri vw,mercedes, BMW düşüktür.Rakipleri egea ve Renault ailesine göre bir parça yüksektir.Bakim km 10 bin km veya 12 aydır.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için. İçimi ferahlattınız inşallah hayırlısı ile almayı düşünüyorum.peki max kaç km hıza ulaşabiliyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam dışarıdan bakınca araç gayet güzel ve şık duruyor. gösterişli ve Çalımlı bir araç ancak daha önce de yazıldığı gibi sırtını koltuğa yapıştırmıyor . hele benim gibi dizelden tüplü bir arabaya binince daha çok hissettiriyor. Ancak sifir 100 hizlanmasida 11.6sn. aslinda araba gidiyo. Gercekten gidiyo. Ama gaza bastigin an devir saati bı yükseliyor dusurene askolsun. Ne zaman ayagini cekersen ozaman. Dedigim gibi aslında araba gidiyo. lastik ve yol sesi bariz içeride ama iç kalite döşeme bence başarılı. yakıtta hemen hemen 1 dizel araçla eşdeğerde.

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri