Civic FC5 2019 eco elegance hiç kullanılmamış sıfır jant lastik takımı

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar, aracımı sıfır alırken extradan 17 inç jant lastik takımı eklettim.Dolayısı ile arabanın orjinal 16 inç jant lastik takımını satmak istiyorum. Kesinlikle tamamen sıfır asfalt ile tanışmadılar. Bridgstone marka lastiklerle. Forum sitesi kullanma özürlü olduğumdan resim ekleyemiyorum isteyene watsup tan atarım. Fiyat olarak 3000 tl düşünüyorum. Bilginize

Not : lokasyon İstanbul

Aracınız
Civic FC5 2019
Sadece jant için fiyat da verseniz.!
Çünkü, çoğu kullanıcının yaz ve kış lastiği olduğu için, sadece jant ihtiyacı da olabilir.!

Aracınız
Civic FC5 2019
Sadece jant için fiyat da verseniz.!
Çünkü, çoğu kullanıcının yaz ve kış lastiği olduğu için, sadece jant ihtiyacı da olabilir.!
Açık konuşmak gerekirse ayrı ayrı uğraşmak istemiyorum, bu yüzden fiyatı uygun tuttum. Yani tabi bu piyasaya hakim değilim ama en azından ben uygun diye düşünüyorum :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Heralde bu jant olmalı. Yardım edelim. x5_756917089mh4.jpeg

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
Özelden mesaj attım hocam
Arkadaşlar, aracımı sıfır alırken extradan 17 inç jant lastik takımı eklettim.Dolayısı ile arabanın orjinal 16 inç jant lastik takımını satmak istiyorum. Kesinlikle tamamen sıfır asfalt ile tanışmadılar. Bridgstone marka lastiklerle. Forum sitesi kullanma özürlü olduğumdan resim ekleyemiyorum isteyene watsup tan atarım. Fiyat olarak 3000 tl düşünüyorum. Bilginize

Not : lokasyon İstanbul

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-????

Geri