Civic FC5 2019 exe eco ile ilgili soracaklarım var

Arkadaşlar hepinize merhaba çok uzun süreli olmayan bir honda kullanıcısı olarak tecrübeli arkadaşlara bazı sorularım var.
1- çok fazla hızlı araç kullanmayan agresif sürüş yapmayan biri olarak paddle shift kullanımı nasıl olur? ne zaman ve ne şekilde kullanmak mantıklı olur?
2-aracı lpg de kullanırken lpg bittiğinde araç kendisi otomatik olarak benzine geçiyor mu yoksa lpg uyarısı verdikten sonra kendimiz Manuel olarak benzine mi geçmemiz gerekli?
3-benim araçta ön yolcu koltuğu arkasında cep varken sürücü koltuğu arkasında cep yok? Bu herkeste böyle mi? Belli bir sebebi var mı? Bir koltukta olup bir koltukta olmaması ilk defa karşıma çıktı şaşırdım açıkcası. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar hepinize merhaba çok uzun süreli olmayan bir honda kullanıcısı olarak tecrübeli arkadaşlara bazı sorularım var.
1- çok fazla hızlı araç kullanmayan agresif sürüş yapmayan biri olarak paddle shift kullanımı nasıl olur? ne zaman ve ne şekilde kullanmak mantıklı olur?
2-aracı lpg de kullanırken lpg bittiğinde araç kendisi otomatik olarak benzine geçiyor mu yoksa lpg uyarısı verdikten sonra kendimiz Manuel olarak benzine mi geçmemiz gerekli?
3-benim araçta ön yolcu koltuğu arkasında cep varken sürücü koltuğu arkasında cep yok? Bu herkeste böyle mi? Belli bir sebebi var mı? Bir koltukta olup bir koltukta olmaması ilk defa karşıma çıktı şaşırdım açıkcası. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Hayırlı olsun.. Lpg bittiginde öter ve kendisi benzine geçer sizin birsey yapmaniza gerek yok. Koltuk hepsinde ayni ordan nasil bir tasarruf saglamissalar koymamislar.

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019

1. paddle shift
arabayı manuel olarak kullanmak isterseniz eğer vitesi S ye alıp direksiyonun sağ ve sol tarafında bulunan kulakçıklar vasıtasıyla büyütüp küçültebilirsiniz. ayrıca güvenli ve seri bir şekilde araç sollamak isterseniz aracı S ye alıp kulakçıklardan vitesi düşürerek devri yükseltip seri bir şekilde araç sollayabilirsiniz. ki ben bunu denedim çok memnun kaldım.
2.
lpg bitmeden 50 km kalınca lpg az uyarısı verir ve ekran sarıya döner. ekranın tekrar eski haline gelmesi için direksiyon üstündeki i göstergesine basmanız yeterli. lpg bitince otomatik olarak benzine geçer extra birşey yapmanıza gerek yok.
3.
sürücü koltuğunun arkasında cep yok. sanırım çocuk koltuğuyla alakalı birşey. güvenlik açısından. çocuk ayağını sokmasın diye.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bu şöför arkasına cep koymama sebebi şöför arac kullanırken o cebi karıştır ma esnasında soforu rahatsız edıp sürüş dıkkati dagıtma sebebi diye koymuyor .

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri