2019 fc5 Apple Carplay

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar dün araç satın aldım.Yanıma apple kablo almıştım carplay için fakat bir türlü carplayi bağlayamadım apple cihazıma.Nasıl yapıldığını bilen arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Araca telefonu kablo ile bağlayın sonra telefondan Ayarlar-genel-carplay e tıklayın sonra yalnıza usb yi seçin araç ekranında herzaman etkinleştiri tıklayın tamamdır.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar dün araç satın aldım.Yanıma apple kablo almıştım carplay için fakat bir türlü carplayi bağlayamadım apple cihazıma.Nasıl yapıldığını bilen arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz ?

Aracınız makyajsız ise apple carplay yok bilginize.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
İphone 8 de car play desteği var.Telefonunu şarj kablosu ile usb girişine bağlıyorsun telefonun ayarlardan genel-carplay tıkladığınızda arabanın home menüsünde otomatik carplay sekmesi açılıyor tıkladığınızda tamamdır.Kendi kendine bağlanıyor gibi.

Aracınız
Civic FC5 2019
İphone 8 de car play desteği var.Telefonunu şarj kablosu ile usb girişine bağlıyorsun telefonun ayarlardan genel-carplay tıkladığınızda arabanın home menüsünde otomatik carplay sekmesi açılıyor tıkladığınızda tamamdır.Kendi kendine bağlanıyor gibi.
Acaba aracın ayarlarından birşeylermi kapalı 2.el aldım.Dediğiniz gibi çok basit olması lazım

Geri