2020 Civic 1.5 elegance

Fotoğraf paylaşır mısınız?

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanırım egsoz ve difizörü kasdettiniz.
Bu arada ses olarak hiç bir artısı yok aynı ses çıkıyor ki bende abart sesi sevmiyorum kafa dürtmekten başka bir şeye yaramıyor..
IMG_1698.JPGIMG_1701.JPGIMG_1702.JPGIMG_1705.JPG

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Son düzenleme:
Bu arada ses olarak hiç bir artısı yok aynı ses çıkıyor ki bende abart sesi sevmiyorum kafa dürtmekten başka bir şeye yaramıyor..
Ekli dosyayı görüntüle 258757Ekli dosyayı görüntüle 258758Ekli dosyayı görüntüle 258759Ekli dosyayı görüntüle 258760

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Çok güzel güle güle kullanın kazasız belasız

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyayı görüntüle 258757Ekli dosyayı görüntüle 258758Ekli dosyayı görüntüle 258759Ekli dosyayı görüntüle 258760

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Arac i iyi parlatmısin valla ayna gıbi dıfüzör de karbon gorunumlü baya hoş durmuş

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Merhaba,
Sadece görüntü mü veya ses de var mı videodaki gibi.

Merhaba,
Sadece görüntü mü veya ses de var mı videodaki gibi.

Yok hocam bu ne böyle çok sesli... Birde ben o kadar yok yazılım yok bilmem ne uğraşamam. Kişisel fikrim bu araç çok hoş olmuş ama uzun yolda kafa felan bırakmaz adamda, polis desen sıkıntı herşeyi geçtim caddede yada mahallede nefret dolu bakışlar hiç hoş olmaz.
Benimki sadece uç yani görünüm. ses ve performansa hiç bir artısı yok. Aracım orjinalde nasıl sessiz se şu an da aynı.
Birde ben egsoz değil motor sesini ve gücün verdiği hissiyatı seviyorum

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Merhaba,
Sesli düşünceniz için teşekkür ederim.
Benim için evet veya hayır yeterliydi.
Yasal olduğu sürece hiç bir sıkıntı görmüyorum.
Selamlar

hayırlı olsun.. Ben henüz aracı teslim almadım. Araçta mini stepne yokmuş. Bu konuda araştırma yaptınız mı veya Eğer aldıysanız detay paylaşırmısınız?

Öncelikle hayırlı olsun araç elegance model bendede 2019 makyajlı kasa 1.5 var ancak 2020 modellerde güvenlik paketi standart mı geliyor ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri