2020 Civic Elegance Eco Faturam

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba 20haziran teslim tarihli olmak üzere Civic Elegance Eco Beyaz alarak aranıza katıldım.
Aksesuar konusunda katılar ben birinin siparişinden vazgeçmesiyle bu ay teslimli alabiliyorum yoksa ağustostan önce teslimat yoktu.Araca 13.600tllik aksesuar eklendi bunun 8bin tl lik kısmı zorunluydu gerisini almışken yaptırayım dedim. Bunlar;
17 jant (zorunlu) 6.000tl
Spor paket(zorunlu) 2.000tl
Seramik Kaplama+cam filmi+mtr koruma+koltuk koruma: 2.000tl
İzolasyon+kaput filmi:2.000tl
Difüzör:600tl
Kapı çıta Nikelaj:600tl
Kauçuk iç ve bagaj paspas takımı:400tl
Araçla beraber 206.600tlye geldi fakat 16lık jant lastik takımı da verilecek bunu 3.500tlye sattığımı düşünürsek araç 203.000tl ye geldi sizce nasıl? Honda Ayışığı
Aksesuarlar dahil 206,600 TL ye aldıysanız iyi, ben honda marmara eski çalışanıyım. Honda cıvıc executive bagaj havuzu ve lastik paspas hediyeli 205.000 TL ye anlaştım, bu ay sonu teslim alacağım. Executive de alabilirmişsiniz aslında. Ama araç sorunu var. Araba yok diyeceklerdir. Birde Temmuzda ötv ye %50 zam gelecek söylentisi var. Faturamı temmuzda kestireceğim o yüzden. Size de tavsiyem temmuzda teslim almanız aracınızı, hem bandrol ödememiş olursunuz hemde vergi ne olacak görmüş olursunuz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aksesuarlar dahil 206,600 TL ye aldıysanız iyi, ben honda marmara eski çalışanıyım. Honda cıvıc executive bagaj havuzu ve lastik paspas hediyeli 205.000 TL ye anlaştım, bu ay sonu teslim alacağım. Executive de alabilirmişsiniz aslında. Ama araç sorunu var. Araba yok diyeceklerdir. Birde Temmuzda ötv ye %50 zam gelecek söylentisi var. Faturamı temmuzda kestireceğim o yüzden. Size de tavsiyem temmuzda teslim almanız aracınızı, hem bandrol ödememiş olursunuz hemde vergi ne olacak görmüş olursunuz.

Bayi muhtemelen planlanan tarihte teslim etmek isteyecektir. 205 ödeyip faturayı zamlı fiyattan mı kesecekler. Bunu kabul edecekler mi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bayi muhtemelen planlanan tarihte teslim etmek isteyecektir. 205 ödeyip faturayı zamlı fiyattan mı kesecekler. Bunu kabul edecekler mi

Hayır anlaştığımız fiyat geçerli kalacak. Ricada bulunacağım temmuzun ilk haftası yine anlaştığımız bedele teslim alırım.

Aracınız
Civic FC5 2018

Mtv olmasın o?

Aracınız
Civic FC5 2020
20 haziran teslim tarihi

benimki de 20 haziran, 20 haziran haftası üretilir yine ay sonunu bulur teslim edilmesi. motorlu taşıtlar vergisini temmuzda teslim alırsak bayi ödeyecek. haziranda teslim alırsak temmuzda bize tekrar motorlu taşıtlar vergisi çıkacak.

Geri