2020 civic trim sesi

Ad Soyad
enis koç
Aracınız
Civic FC5 2017
2020 model 28.xxx km deki aracımda düşük devirde direksiyon tarafından içeriden zırıltı sesi geliyor
Serviste komple torpido sökülecek dediler sizce söktürmeli miyim

Çözüm
İzmit haldızda komple torpido sökülecek tezleri devam edince soluğu Beylikdüzü Marmarada aldım.
sorunun kalorifer hortumundaki braketten kaynaklı olduğunu tespit ettiler işlemi yapıp test ettik sorun kalmadı şuan için.
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
2020 model 28.xxx km deki aracımda düşük devirde direksiyon tarafından içeriden zırıltı sesi geliyor
Serviste komple torpido sökülecek dediler sizce söktürmeli miyim
Geçen aynı sorunu bi arkadaş yazdı foruma....Direksiyonun altında Pedalların üst kısmında bir boru varmış.Sallantıdan ses yapıyormuş.O boruyu sabitlemişler kısa bi işlem ile.O kısma ve o boruya bi baktırın serviste...Saygılar

Son karar tabiki sizin. Ufuk Hondaşk. Saygılar

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İzmit haldızda komple torpido sökülecek tezleri devam edince soluğu Beylikdüzü Marmarada aldım.
sorunun kalorifer hortumundaki braketten kaynaklı olduğunu tespit ettiler işlemi yapıp test ettik sorun kalmadı şuan için.
Geçmiş olsun. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Dediğim yer mi farklı bi yermi bahsettiğiniz yer ??

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Ad Soyad
enis koç
Aracınız
Civic FC5 2017
Dediğim yer mi farklı bi yermi bahsettiğiniz yer ??

Yok sizin dediğiniz yer değil motorun arkasında sileceklerin altına gelen kısımda kalorifer hortumu var onunla ilgili bişeyler yaptı aracın içinden değil

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Yok sizin dediğiniz yer değil motorun arkasında sileceklerin altına gelen kısımda kalorifer hortumu var onunla ilgili bişeyler yaptı aracın içinden değil
Geri dönüş için teşekkürler...Belki başka bi arkadaşa yardımcı olur yazdıklarımız..

Geri