2020 Civic Usb'deki şarkıları çalmama sorunu

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. 2020 Eco Elegance Civic sedan sahibiyim. Arabayı geçen hafta aldım dolaysıyla araç hakkında pek bir bilgim yok.

Aracımda dinlemek için, youtube dan indirdiğim şarkılardan bir şarkı listesi (playlist) hazırladım ve şarkıları USB belleğime attım. Tüm şarkılar .mp3 formatında olmasına rağmen, araç 50 adet şarkıdan sadece 8-9 tanesini oynatabildi. Çoğu şarkıda desteklenmeyen veya hatalı format/dosya uyarısı veriyor. Acaba bunun gibi bir problem yaşayan ve çözüm üretebilen oldu mu? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Sarkilarim hepsi ayni formatta ve yine de dediginiz problemi yasiyorsaniz usb de sorun vardir malesef cihaz her usb okumuyor dogru olan usb bulana kadar deneyeceksiniz ilginc bir cihaz her usb sorunsuz calistirmiyor GB dusuk usb kullanmanizi tavsiye ederim.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sarkilarim hepsi ayni formatta ve yine de dediginiz problemi yasiyorsaniz usb de sorun vardir malesef cihaz her usb okumuyor dogru olan usb bulana kadar deneyeceksiniz ilginc bir cihaz her usb sorunsuz calistirmiyor GB dusuk usb kullanmanizi tavsiye ederim.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim, yeni USB alıp deneyeceğim.

Geri