2020 Civic yardım

Arkadaşlar 2020 Civic Eco executive için temmuz teslimi için anlaştım ...aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim bayi spor paketi (siyah spoyler yan çıtalar balık sırtı anten arka LED varmı bilmiyorum ) cam filmi seramik koruma için fiyat haricinde 1000 lira istedi yani araç bana 206.400 e geliyor .. tavsiyeleriniz neler hangileri olmazsa olmaz olmalı spor paket gereklimi yoksa cam filmi boya koruma ile yetinilip diğer parçalar dışardan mi taktirilmali..fiyat nasil ... teşekkürler

Mi 9 SE cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracı teslim alırken özellikle boyayı kontrol etmelisin. Ama özellikle bayide yapılan pasta-cila ve seramik işleri maalesef genelde kötü oluyor. Yani kesinlikle kötü olur diyemem ama çok fazla olumsuzlukla karşılaşan tanıdığım oldu. Bunlar arasında ya dışarıda başka bir yerde yaptırdılar ya da boyaya hasar verildiği için hiçbir şey yapamadılar. Cam filmini yerinde olsam dışarıda yaptırırdım(LLUMAR çok tercih ediliyor)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar 2020 Civic Eco executive için temmuz teslimi için anlaştım ...aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim bayi spor paketi (siyah spoyler yan çıtalar balık sırtı anten arka LED varmı bilmiyorum ) cam filmi seramik koruma için fiyat haricinde 1000 lira istedi yani araç bana 206.400 e geliyor .. tavsiyeleriniz neler hangileri olmazsa olmaz olmalı spor paket gereklimi yoksa cam filmi boya koruma ile yetinilip diğer parçalar dışardan mi taktirilmali..fiyat nasil ... teşekkürler

Merhaba,

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun aracınız. Ben aksesuar sevmediğim için size yalnız cam filmi ve kaput koruma öneririm. Tabi kaliteli olmasına dikkat etmek lazım. Yerinizde olsam bayide yaptırmazdım.

Merhaba,

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun aracınız. Ben aksesuar sevmediğim için size yalnız cam filmi ve kaput koruma öneririm. Tabi kaliteli olmasına dikkat etmek lazım. Yerinizde olsam bayide yaptırmazdım.

Arkadaşlar peki boya koruma ve seramik kaplama şart mi yaptırmalı mıyım yaptirmazsam ne olur ..

Peki camlar kaç numara olmalı tavsiyeniz var mı ön cama da yaptirayim mi
Aracı teslim alırken özellikle boyayı kontrol etmelisin. Ama özellikle bayide yapılan pasta-cila ve seramik işleri maalesef genelde kötü oluyor. Yani kesinlikle kötü olur diyemem ama çok fazla olumsuzlukla karşılaşan tanıdığım oldu. Bunlar arasında ya dışarıda başka bir yerde yaptırdılar ya da boyaya hasar verildiği için hiçbir şey yapamadılar. Cam filmini yerinde olsam dışarıda yaptırırdım(LLUMAR çok tercih ediliyor)

Peki camlar kaç numara olmalı tavsiyeniz var mı ön cama da yaptirayim mi

Aslında kişisel bir tercih ama ben %35 yaptırdım. Biraz daha karanlık olsun istersen %20 de ideal. Ön cam için karartması olmayan güneş ışınlarını (sanırım %40dı)azaltan film güzel olur.

aykutoğlu

Özel Üye
Boya koruma cam filmi işini kesinlikle serviste yaptırmayın çevrenizde bu işi hakkıyla yapan iyi bir yer bulun orada yaptırın derim. Kaput ve sağ sol ön çamurluk koruma filmini kesinlikle öneririm ben cam filmini 2 numara yaptırmıştım gündüz hiç problem yok ama gece geri geri giderken aynalardan arkayı ve yanları göremiyorum baya koyu oluyor bilginiz olsun. Aracınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun Rabbîm kazasız belasız binmek nasip etsin inşallah.

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Kaput koruma markası var mı

O konuda detaylı bilgim yok açıkçası ama ppf Folyo kaplama ürünleri çok performanslı zaten birçok detailing firması da kaplamada ppf kullanıyor. Benim önerim maddi imkanınız varsa aracın tamamını kaplatmanız ama bence hayati parçalar kaput başta olmak üzere tavan ve ön çamurluklar olur.

Geri