2020 Civic yardım

Aracınız
Civic FC5 2018
Kaputta iki taş izi , sol ve sağ kapılarda yirmi taş izi ile sattım aracı.(Kaput filmi yaptirsaydim çok pişman olurdum böyle bir sonuçtan ötürü), İnanılmaz özenli kullanırım aracı,buna rağmen delik deşikti kaporta...Bu sac ile kaliteli sac arasında fiyat farkı dağlar kadar olmayacaktır, böyle bir saçta neden ısrar ediyor anlamak mümkün değil, insanın fabrikasyon 3 kat boyalı çıkmasını isteyeceği bir model Civic ? polom öyleydi (250 mikron ) ne rahattım .Civicle arkamdan hızla gelen bir araç görünce en sağa atıyorum kendimi taş fırlatmasın bana diye??

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu durumdan memnun olan çok övgüler bitmiyor bende olsam duzeltmem kaportayi devam herkes mutlu ;)

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Selam arkadaşlar bende aracı 4 ay önce aldım inanılmaz titiz kullanıyorum ama gel görki bir kedi sağ çamurluktan kaputa çıkana kadar kaput dahil 2 cm lik çizik çift tırnak izleriyle mahvetmiş. Önceki aracım golf7 5 yıl bindim inanın bu kadar kaporta hasarı almadı.Evet boya ince kaporta ince ama severek de biniyoruz kısmetse pazar 1000 km lik bir yola gidicez bir de taş yemeyiz inşallah?

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar 2020 Civic Eco executive için temmuz teslimi için anlaştım ...aracı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim bayi spor paketi (siyah spoyler yan çıtalar balık sırtı anten arka LED varmı bilmiyorum ) cam filmi seramik koruma için fiyat haricinde 1000 lira istedi yani araç bana 206.400 e geliyor .. tavsiyeleriniz neler hangileri olmazsa olmaz olmalı spor paket gereklimi yoksa cam filmi boya koruma ile yetinilip diğer parçalar dışardan mi taktirilmali..fiyat nasil ... teşekkürler

Mi 9 SE cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hangi bayi hocam? Bu kadar aksesuarla birlikte mi 206.400tl?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar 2017 fc5 sahibiyim bende, boya koruma pasta cila yaptırsammı diye düşünüyorum. Malum aracın boyası narin yaptırsak bir sıkıntı olurmu, çok mu profesyonel bi yere yaptırmalı bilemedim. Bi sizlere sorayım istedim fikriniz nedir. Bi tanıdık var fiat merkez servis getir biz hallederiz diyor, Arac servisleride bu işi iyi yapamıyor diyorlar, acaba konu ile ilgili tecrübesi olan varmı...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhabalar 2017 fc5 sahibiyim bende, boya koruma pasta cila yaptırsammı diye düşünüyorum. Malum aracın boyası narin yaptırsak bir sıkıntı olurmu, çok mu profesyonel bi yere yaptırmalı bilemedim. Bi sizlere sorayım istedim fikriniz nedir. Bi tanıdık var fiat merkez servis getir biz hallederiz diyor, Arac servisleride bu işi iyi yapamıyor diyorlar, acaba konu ile ilgili tecrübesi olan varmı...
Boya koruma yaptırmanız faydalı olacaktır ancak profesyonel bir yerde yaptırmanızı tavsiye ederim (y)

Aracınız
Civic FC5 2016
Sağolasın ben de anladığım yaptırmakta fayda var ama Belliki profesyonel yer olması lazım. Bu Fiat merkez serviste yaptırmak ne kadar güvenli Onu da bilemedim tabi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sağolasın ben de anladığım yaptırmakta fayda var ama Belliki profesyonel yer olması lazım. Bu Fiat merkez serviste yaptırmak ne kadar güvenli Onu da bilemedim tabi.
Bence servislerde değilde profesyonel detailing veya boya-koruma uygulaması yapan yerlerde yaptırmanız daha iyi olur, kullandığı malzeme ve işçiliklerini gözlemleyebilme şansınız olur.

Geri