Civic FC5 2020 Eco elagance araca orijinal deri koltuk

2020 Eco elagance aracıma cocuklardan dolayı kumaş koltuklar çabuk kirleniyor.serviste sonradan orijinal deri koltuk yaptıran var mı.maliyeti hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim....

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
2020 Eco elagance aracıma cocuklardan dolayı kumaş koltuklar çabuk kirleniyor.serviste sonradan orijinal deri koltuk yaptıran var mı.maliyeti hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim....

Merhaba, araçlarımızın kumaşları çabuk temizlenen bir kumaş türü. Profilinize baktığımda Mersin'de yaşadığınızı görüyorum ve deri koltuğu yaptırmamanızda fayda var diye düşünüyorum. Bulunduğunuz bölge aşırı nemli ve yaz aylarında aracınızdan indiğinizde deri koltuktan dolayı sırtınız ve pantolonunuz klima açık olsa dahi ter içinde kalacaktır. Değişim konusuna gelince, her servis bu işe girmeyebilir. Girse bile yüksek maliyet çıkaracağı kesin. Servise sorarsanız sonucu bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Cevabınız için teşekkür ederim.evet mersin sıcak bir yer bende bu sebeple executive yerine elegance tercih ettim.ancak arka koltuklar iki çocuk sebebiyle çok kirleniyor.derinin temizlemesi daha kolay olur düşüncesiyle düşündüm.belki arka koltuklar için kılıf daha mantıklı sanki.tesekkur ederim...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Cevabınız için teşekkür ederim.evet mersin sıcak bir yer bende bu sebeple executive yerine elegance tercih ettim.ancak arka koltuklar iki çocuk sebebiyle çok kirleniyor.derinin temizlemesi daha kolay olur düşüncesiyle düşündüm.belki arka koltuklar için kılıf daha mantıklı sanki.tesekkur ederim...

Sizinle aynı düşünceden dolayı elegance paket tercih ettim. Bende bir Mersin'liyim ve uzun süredir Adana'da yaşıyorum. Bu bölgede nemden dolayı deri koltuk hiç çekilmiyor. Dediğiniz gibi kılıf ile geçici ve düşük maliyetli bir çözüm üretebilirsiniz. ?

Aracınız
Civic FC5 2019

aynı problem ben de de vardı. Çin den sadece oturma kılıfı aldım ve sorun çözülmüştü. istediğin zaman da yıkayabilirsin. 2743125781035537740.jpeg

mi6x

Ya ilk başta sırf bu yüzden elegance aldım.mersin gibi sıcak bir yerde deri koltuk sıkıntı olur diye.ama sonradan keşke executive alsaydın diye pişman oldum.deri koltuk silinmesi ve içeriye daha hava katması açısından güzel olurdu diye düşünüyorum....
Deri koltuk yaptırmayıııın. Pişman olursunuz

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Geri