2020 executıve geri viteste radyo teyp sesi kesilmiyor

Aracınız
Civic FC5 2020
mrb arkadaslar yeni kasa civic ile buradayım sorun baslıktada yazdım aracla geri vites gelirken radyo sesi kapanmıyor bununla ilgili yapılabilecek bi işlem varmı cözüm yolu gösterecekelre şimdiden teskkur edrim herkese kazasız surusler dilerim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
mrb arkadaslar yeni kasa civic ile buradayım sorun baslıktada yazdım aracla geri vites gelirken radyo sesi kapanmıyor bununla ilgili yapılabilecek bi işlem varmı cözüm yolu gösterecekelre şimdiden teskkur edrim herkese kazasız surusler dilerim

Merhaba, aracım makyajsız kasa geri vitese geçince multimedya sesi kapanıyor, muhtemelen ayarlar kısmında çözülmesi gerekiyor, aracın pdf kullanma kılavuzunda arama yaparak bulabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2020
tesekkür ederim baktım ama bulamadım o ayarlamaları yarın tekrar bakıcam kullanma kılavuzuna bakmamıstım dediğniz gibi orada bulabilirim belki

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba, bende de müzik sesi kesilmiyor. Kurcalamadım ama, ayarlarda da böyle bir seçenek hiç karşıma çıkmadı.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba, bende de müzik sesi kesilmiyor. Kurcalamadım ama, ayarlarda da böyle bir seçenek hiç karşıma çıkmadı.

Ben bugün baktım ama olmuyor başka bu arkadaşdada elegance var onunda geri vites de kapanıyor diyor bendeki executive kapanmıyor bunu bulamadım bi türlü bu konuda servisede soracam ilk fırsatta

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
arkadaşlar sorun su ki arac ta radyo acıkken ses kapanmıyor ama blutooth usb yada videolu müzikler acıksa ses kapanıyor en son tespitimiz bu yönde ama tabi radyo sesininde kesilmesini ısterdim ama oyle bu ayar veya uygulama malesef yok

herkese hayırlı günler kazasız sürüsler diliyorum.

Geri