2020 Sıfır Honda Cıvıc Alanlar & Fiyatlar, Hediyeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar, 2020 de cıvıc alanlar, teslim almayı bekleyenler olarak aracı kaça aldınız hangi aksesuarları taktırdınız ve neler hediye aldınız?

Ben bu ay sonu teslim alacağım Executive LPGli olarak 205.000,00 TL ye aldım, bagaj havuzu lastik paspas hediye. Bu arada hiçbir bayide araç yok satıcılar bunu kullanıyor. Arabalara full aksesuar yükleyip öyle almak zorunda bırakıyor. Neyseki eski bir honda çalışanı olduğum için bana bu şekilde yapılmadı. Sizde hangi şartlarda satın aldığınızı yazın.

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar,
Ocak sonu civic eco elegans aldım.Liste fiyatı 175.500 iken 174’e anlaştık hiçbir aksesuarıda zorunlu tutmadılar. Kauçuk paspas ve bagaj havuzu hediye ettiler.Seramik kaplama,cam filmi,ses yalıtımı Ön kaput filmi paketi satın almıştım fiyatı 3500 tl.Ayrıca Balık sırtı anten,arka spoiler ve difüzör taktırdım bunlarda 800tl tuttu.
Bayi İstanbul çiftkurtlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

12 Mart'ta Eco elegance aracı 175500 liste fiyatı iken zorunlu 6000 ilave ile 181500 e İst. Damla dan aldım.
İlaveler;
Kaput filmi
Cam filmi
Seramik kaplama
Motor ve koltuk koruma
Yan kapı citalari
Işıklı Civic logolu kapı eşikleri
Arka difüzör
Spoyler
Köpek balığı anten
Paspas ve bagaj havuzu.

Aracınız
Civic FC5 2019
Kasim 28 sinde 800 lira kapora biraktim ocak 2 de 164800 tl ye teslim aldim. Normalde 162bin lira idi 2800 vip koruma kendim istedim seramic kaput kaplama cam filmi koltuk ve motor koruma aldim herhangi bir zorlama yoktu spor paketede 2400 lira istemislerdi disarida 600 800 arasi yaptiriliyordu istemedim. Sadece paspas takimi hediye ettiler onuda bagaja koymuslardi hic bakmadim bakmis olsam almazdim kaucuk degildi sert plastik bi malzeme katlasan iki ye kirilacak cinsten. Yani kisacasi 164800 liraya vip paketli teslim aldim

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Bayinin garanti bankasıyla anlaşması varmış 0 faizle 40bin kredi kullanarak sipariş verdik. Kredi kullandığım için trafik sigortası ve kaskoyu hondada yaptırmam gerekiyormuş. Böyle bir zorunluluğum var mı? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ya da ne önerirsiniz?

Aracınız
Civic FC5 2020
Bayinin garanti bankasıyla anlaşması varmış 0 faizle 40bin kredi kullanarak sipariş verdik. Kredi kullandığım için trafik sigortası ve kaskoyu hondada yaptırmam gerekiyormuş. Böyle bir zorunluluğum var mı? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim ya da ne önerirsiniz?

Bütün bayilerin varmı anlaşması birde 0 faizle nasıl oluyor hocam kac aylığına basvurdunuz

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende 0 faiz kampanyası ile 17 Haziran'da teslim aldım. Kaskoyu zorunlu tuttular ama sigortayı dışarıdan yaptırdım.

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Zorunluluk yok,daha doğrusu bağlayıcılığı yok,ikili konuşmaya bakar, İstanbul Honda parktan aldığımda mecbur dediler ve kendi sigortacımin fiyatı 1650-1700 iken 2200 lira hesap çıkardılar 1700 lira dışında yaptırmam size dedim o fiyattan yapıldı.,Diğer aracı Çiftkurtlar 'dan aldım, sigorta ve kaskoyu istediğim yerden yaptırdım. Aracı alın,kendi sigortacızdan fiyat isteyin, aynı şartlardan aynı fiyata yapıyorsa bayiye yaptırın.Araç gelip parasını verdikten sonra ,kaskoyu onlara yaptirmadiginiz için aracı size vermemezlik edemezler.

Selamlar, ben de önümüzdeki hafta aracı teslim alacağım. Eco exe 210.300e patladı. 5 bin tl spor paket, kaput koruma vs adı altında eklediler liste fiyatına. Kaskoyu başta zorunlu değil araç değişikliği yapacaksanız falan dediler sonra satışa gidince zorunlu dediler. Alttan girdim üstten çıktım bir de sigortacı personelin yanlış anlamasıyla dışarıdan yaptırdım kasko ve sigortayı. Tamamen bayiinin zorlaması diye düşünüyorum. Banka ile ilgili bir durum değil yani. Dışarıdan aldığınız fiyata çekmelerini isteyin sıkı pazarlık yapın boşuna paranızı kaptırmayın derim.
Full paket sattıkları için herhalde anahtarlık dışında hediye edecek bir şey kalmamıştır bakalım haftaya görücez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri