2020 Type-R Limited Edition ilk rekorunu kırdı!!

Nürburgring pist rekoru gelir mi ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bildiğiniz üzere Honda bu sene tüm araçlarını makyajladı.

Bu makyajla beraber Civic Type-R a da 3 farklı paket seçeneği geldi ki bunlardan bir tanesi sınırlı sayıda olan üretimiyle "Limited Edition" dı.

Karbon fiber tavanı, klimasının olmaması, ultra hafifletilmiş jantlarıyla rekor kırmayı bekleyen bir canavar olduğunu belli ediyordu.

Vee beklenen an geldi! Type-R limited editionla ilk olarak Japonya'daki Suzuka pistinin önden çeker otomobiller içerisinde en hızlı süreyi yaparak pist rekorunu ele geçirmiş oldu.

2:23.993 lük süre elde ederek rekor kıran Type-R ezeli rakibi Renault Megane RS Trophy R dan zirveyi almış oldu. RS Trophy R ın süresi ise 2:28:00 idi.

Peki sizce bu pist canavarı Nürburgring pistinin rekorunu tekrar ele geçirebilecek mi?

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Elbette rekor kıracak. Kasayı hafiflet devam et olay bu kadar basit.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Bu limited edition olayı Renault'un Trophy R muhabbetine benzemiş. Seri üretim neyse esas olan odur, gerisi ..... yarışı.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
RS Trophy R'a atılan 4sn çok ciddi bir fark. RS Trophy de epey özel bir araçtır baktığınızda... Nürburgring'te de geçer muhtemelen elbette.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu limited edition olayı Renault'un Trophy R muhabbetine benzemiş. Seri üretim neyse esas olan odur, gerisi ..... yarışı.
Biraz o sebeple üretildi zaten. Yoksa seri üretimde zaten type-r en iyi süreleri alıyordu.
Ben limited edition doğru karar.
Alıp direk piste çıkmak isteyenler için de güzel tercih. toplamda 300 adetti sanırım üretim.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Bildiğiniz üzere Honda bu sene tüm araçlarını makyajladı.

Bu makyajla beraber Civic Type-R a da 3 farklı paket seçeneği geldi ki bunlardan bir tanesi sınırlı sayıda olan üretimiyle "Limited Edition" dı.

Karbon fiber tavanı, klimasının olmaması, ultra hafifletilmiş jantlarıyla rekor kırmayı bekleyen bir canavar olduğunu belli ediyordu.

Vee beklenen an geldi! Type-R limited editionla ilk olarak Japonya'daki Suzuka pistinin önden çeker otomobiller içerisinde en hızlı süreyi yaparak pist rekorunu ele geçirmiş oldu.

2:23.993 lük süre elde ederek rekor kıran Type-R ezeli rakibi Renault Megane RS Trophy R dan zirveyi almış oldu. RS Trophy R ın süresi ise 2:28:00 idi.

Peki sizce bu pist canavarı Nürburgring pistinin rekorunu tekrar ele geçirebilecek mi?

Çokk iyi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
İzlerken bile zevkli sürmeyi düşünemiyorum:)

Geri