• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

2020'nin en iyi lastikleri

Aracınız
Civic FC5 2018
Turanza övüldü mü konu kapanıyor benim için. Geçen ekşi sözlük’te baktım övmeye doyulmamış. Hayatımda bu kadar sert ve gürültülü lastik görmedim.

Yukarıda bir arkadaş “iyi lastik zamanla aşınan lastiktir” diye yorum paylaşmış, uzman olmamakla birlikte katılıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Goodyear Efficient Grip Performance çok kral lastik.

Aracınız
Her şeyi harmanlayınca falken en mantıklısı o zaman. Teşekkürler herkese. Ben de çıkan eski lastiklerin foto çekip yorum yaparım inşallah hocam, siteye bizim de katkımız olur.

Kün feyekün..

Aracınız
Civic ES7 2002
Turanza övüldü mü konu kapanıyor benim için. Geçen ekşi sözlük’te baktım övmeye doyulmamış. Hayatımda bu kadar sert ve gürültülü lastik görmedim.

Yukarıda bir arkadaş “iyi lastik zamanla aşınan lastiktir” diye yorum paylaşmış, uzman olmamakla birlikte katılıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yıllar önce, Bridgestone Potenza nın yeri çok iyi tuttuğunu bu sebepten lastiğin çabuk bittiğini söylemişti bir lastikci abimiz. Zenginin birisi getirtmişti o zaman için 4 adet. Gittim baktım dükkandaki tek en simsiyah lastiklerdi. Hemen belli oluyordu karşıdan. "Bu niye bu kadar siyah bir şey mi sürdünüz dedim, hayır kendi rengi öyle, f1 arabalarında kullanılan lastiklerin kauçuğundan. " Denmişti....
Japonyada yaşayanlarda Yokohama en iyisi diyorlar...Artık hangi modeliyse....

Aracınız
Civic FC5 2017
Japonlar kötü yapmaz ıkiside alınır arasındaki farklar biri üstün ise diğeri ondan üstündür ıkıside iyidir sonucta
made in capone

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.