? 2021 Yeni Honda City Türkiye'de satışa sunuluyor

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
H
Gecen hafta iatanbul Honda damladan aldim hayırlısıyla. 10 bin eklediler aksesuar. Seramik dışında diğerleri güzel biraz pahalı olsada. Kauçuk paspas orijinal City, bagaj havuzu, kaput tam film, 4 kapı yarı film, kapı kolları film, seramik ve birde araç altı yalıtım.

10 bine aracı full kaplatmayı tercih ederdim ama kabul etmiyorlar.

Fazla kullanma imkanım olmadı ama araçtan memnunum. Bagaj ve arka koltuklar geniş, ihtiyacım olan şeyler.

En büyük eksisi ön veya arkada park sensörü yok. Kameraya alışmak vakit alıyor.

Aracım beyaz. Çamurluklarda ton farkı var. Fabrikasyon böyle. Civicler nasıl bilmiyorum.

Genel olarak memnunum anahtarsız giriş çalıştırma ve carplay aradığım özelliklerdi zaten.

Bu donanım matrah düzenlemesinden önce yapılmış. Seneye hayalet ekran vs diğer donanımlarlada gelebilme olasılığı yüksek.

Yurtdışında çok güzel paketleri var.
Yeni aracınız hayırlı olsun :)
Araç altı yalıtım yapılması iyi olmuş, ancak çamurluklarda ton farkını ilk defa duyuyorum, metal aksamlarda ton farkının olmaması gerekli düşüncesindeyim.

Aracınız
Civic aracım yok
H

Yeni aracınız hayırlı olsun :)
Araç altı yalıtım yapılması iyi olmuş, ancak çamurluklarda ton farkını ilk defa duyuyorum, metal aksamlarda ton farkının olmaması gerekli düşüncesindeyim.
Teşekkürler

Yanlış yazmışım tamponlar da ton farklı , plastik olduğundan dediler pek araştırmadım şimdilik.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Gecen hafta iatanbul Honda damladan aldim hayırlısıyla. 10 bin eklediler aksesuar. Seramik dışında diğerleri güzel biraz pahalı olsada. Kauçuk paspas orijinal City, bagaj havuzu, kaput tam film, 4 kapı yarı film, kapı kolları film, seramik ve birde araç altı yalıtım.

10 bine aracı full kaplatmayı tercih ederdim ama kabul etmiyorlar.

Fazla kullanma imkanım olmadı ama araçtan memnunum. Bagaj ve arka koltuklar geniş, ihtiyacım olan şeyler.

En büyük eksisi ön veya arkada park sensörü yok. Kameraya alışmak vakit alıyor.

Aracım beyaz. Çamurluklarda ton farkı var. Fabrikasyon böyle. Civicler nasıl bilmiyorum.

Genel olarak memnunum anahtarsız giriş çalıştırma ve carplay aradığım özelliklerdi zaten.

Bu donanım matrah düzenlemesinden önce yapılmış. Seneye hayalet ekran vs diğer donanımlarlada gelebilme olasılığı yüksek.

Yurtdışında çok güzel paketleri var.

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Bana da özellikle arka park sensörü olmaması ilginç geldi, kamera koyuyorsun ama sensör yok, bu japonlar gerçekten anlaşılması güç adamlar
Bir de merak ettim, bagaj içinde üst pandizot koymuşlar mı, civiclerde yok malum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013

Bana da özellikle arka park sensörü olmaması ilginç geldi, kamera koyuyorsun ama sensör yok, bu japonlar gerçekten anlaşılması güç adamlar
Bir de merak ettim, bagaj içinde üst pandizot koymuşlar mı, civiclerde yok malum

Pandizot HB araçlarda olmaz mı ?

Aracınız
Civic aracım yok

Bagaj içi komple kaplı onu soruyorsanız ama aracın yanına gittiğimde resim atarım

Geri