40 bin bakimi

gkosu

0
Aracınız
Arkadaşlar merhabalar.2020 aracımı yeni aldım servis bakımlı ama 40 bin bakımı yapılması gerekiyor aracı milastan aldım Manisa'da oturuyorum.Aracin son bakımı aydın Honda plazada yapılmış orayı arayıp 40 bin bakımı için fiyat istedim yağ bakımı sanziman yağ değişimi ve sibop ayarinin yapılması gerektiğini 6500 TL ye hepsinin yapılacağını ilettiler.Ben daha sonra önce İzmir terakki aradım aynı işlemlere 7700 TL daha sonra İzmir camkirani aradım orası 3850 yağ 1800 şanzıman yağı 1300 subap ayari için fiyat verdiler 6500 e için yardımcı olacaklarını ancak sibop lastiginin değişiminin gerekmesi durumunda 500 TL daha lastik ücreti çıkabileceğini söylediler.
Sorum şu arkadaşlar bayiler arasında bu kadar fiyat farkı oluyor mu örneğin aydın bayisi en uygun fiyatı verdi diger bayilerde ona fiyata dusebilirler mi tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekkür ederim.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba,
Aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah.
Bakımlar da sabit fiyat listesi yok maalesef bu yüzden bayiler arası fiyat fark oluyor.
İstanbul'daki bayileri arayın daha uygun fiyat vereceklerdir.

SM-A325F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhabalar.2020 aracımı yeni aldım servis bakımlı ama 40 bin bakımı yapılması gerekiyor aracı milastan aldım Manisa'da oturuyorum.Aracin son bakımı aydın Honda plazada yapılmış orayı arayıp 40 bin bakımı için fiyat istedim yağ bakımı sanziman yağ değişimi ve sibop ayarinin yapılması gerektiğini 6500 TL ye hepsinin yapılacağını ilettiler.Ben daha sonra önce İzmir terakki aradım aynı işlemlere 7700 TL daha sonra İzmir camkirani aradım orası 3850 yağ 1800 şanzıman yağı 1300 subap ayari için fiyat verdiler 6500 e için yardımcı olacaklarını ancak sibop lastiginin değişiminin gerekmesi durumunda 500 TL daha lastik ücreti çıkabileceğini söylediler.
Sorum şu arkadaşlar bayiler arasında bu kadar fiyat farkı oluyor mu örneğin aydın bayisi en uygun fiyatı verdi diger bayilerde ona fiyata dusebilirler mi tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum teşekkür ederim.

Dün Diyarbakır kardelende yapıldı 40k 4800küsür ödedim . Yağ bakımı şanzıman yağ değişimi sibop ayarı ♂️

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Aracınız
Civic FC5 2020

Kullandıkları yağ eğer Honda dışı tedarik ise onlardan fiyat kırabilirsniz. Yada kullanılan parça listesini dışardan alıp işçilik verirsiniz servise

2015 FB7 eco elagance
2020 Fc5 Eco Executive

Mkk

Ad Soyad
Musa keskin
Aracınız
Civic FC5 2019
Sevgili kardeşim benim önerim şu acizane, benim aracım içinde 40 bin bakıma yetkili servis 4600 tl. İstediler yapılacak işler; yağ filitre polen ve hava filitre, hidrolik yağı, subap ayarı yapılacak şekilde.

Ben sadece yağ ve filitre değişimi istiyorum dedim. Garanti devam etsin diye. Onuda 2000 tl. Yaptılar. Biliyorum Buda çok ama garanti takıntısı için verdim.

Hava filtresi 80
Polen filtresi 60 tl verdim dışardan aldım kendim taktım

Maalesef yetkili servis böyle bazı şeyleri dayatıyorlar. 40 binde olan araç için subap ayarı ne lazım. Ama onlar emrediyor biz maalesef itiraz edemiyoruz.

LPG bakımıda dışarda brc özel servis de cüzi paraya yaptırdım. İki filitre 150 tl.

Önerim garanti olsun diyor iseniz bu yolu tercih edebilirsiniz.

Selam ve dua ile..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri