400 km 104 tl

gunesec

Özel Üye
Daha mı az gitmeliydi yoksa daha mı çok? Çok iyi değer hocam, daha 1 diş yakıt görünüyor.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaslar, aracim 2018 exec.
400 km yol yaptim, fulledim gittim geldim 1 dis yakit kaldı, ayni yerden gaz aldim 104 tl tuttu.

Bu deger normal mi ?

Lokasyon tunceli malatya, sehir ici de kullanildiEkli dosyayı görüntüle 261546

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Araç hız durumu, yolcu, bagaj doluluğu bunlar fark eder fazla yakıt sarfiyatında. Sizin değer gerçekten çok iyi. Son diş ile ortalama 50 km daha gider araç düz yolda yormazsanız.
Ben en son 2 hafta önce bolu dörtdivan shell bayinde full yapmıştım ve 284 km yol yaptım istanbul ataşehir eve kadar ve yarı depo daha duruyordu.

gunesec

Özel Üye
Araç hız durumu, yolcu, bagaj doluluğu bunlar fark eder fazla yakıt sarfiyatında. Sizin değer gerçekten çok iyi. Son diş ile ortalama 50 km daha gider araç düz yolda yormazsanız.
Ben en son 2 hafta önce bolu dörtdivan shell bayinde full yapmıştım ve 284 km yol yaptım istanbul ataşehir eve kadar ve yarı depo daha duruyordu.
LPG göstergesindeki kutucuklar hep eşit km yapmıyor maalesef. Benim araçta iki diş kala lpg az uyarısı ekrana geliyor. Şehir içi 50-60km sonrasında bitip sesli uyarı veriyordu.
Hiç tek diş görmedim. En son geçen gün lpg tuşuna basılı tutarak kalibrasyon yaptım. Bakalım işe yarayacak mı.

Aracınız
Civic FC5 2019
LPG göstergesindeki kutucuklar hep eşit km yapmıyor maalesef. Benim araçta iki diş kala lpg az uyarısı ekrana geliyor. Şehir içi 50-60km sonrasında bitip sesli uyarı veriyordu.
Hiç tek diş görmedim. En son geçen gün lpg tuşuna basılı tutarak kalibrasyon yaptım. Bakalım işe yarayacak mı.
Şehir ici bir diş ile 50-60 km yapma imkanı sıfır bu yakıt değerini alamazsın malesef. Uzun yolda alabilirsin degiskenlik gosterir uzun yolda. Rampa hizlanmalar,yavaslamalar vs ama şehir içi malesef olmaz.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gunesec

Özel Üye
Şehir ici bir diş ile 50-60 km yapma imkanı sıfır bu yakıt değerini alamazsın malesef. Uzun yolda alabilirsin degiskenlik gosterir uzun yolda. Rampa hizlanmalar,yavaslamalar vs ama şehir içi malesef olmaz.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İki diş yazmıştım. Benim anlatmak istediğim farklıydı. Yarı depoyla 284 se tam depoyla 568 yapar ki bu rakam inanılmaz? benim araba bozuk demek ki.

Geri