Civic FD6 6 yıllık sahibinden satılık Fd6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
İlanda hemen isim kısmı göze çarpıyor. Tam isim vermemek ciddi bir güven kaybına sebep oluyor, ciddi alıcıları baştan caydırabilir.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar aracımı foruma özel olarak 325 bin TL'ye bırakıyorum. Bu fiyatı kimseye vermeyi düşünmüyorum. Satmaktan ziyade aracımı bu forumda görmek, alan kişinin birşeyler katarak güzelleştirmeye çalışması bile beni çok mutlu edecek. Bu niyetle foruma özel olarak pazarlıksız 325 e bırakacağım. Şunu da belirtmek istiyorum. Ayni emsalde bu fiyata fd6 görmedim. Fazla bir zamanım yok. Kısmetse fc5'e geçeceğim. Bu ara @mturker hocamın da kafasını sisirmis bulunmaktayım. 🤣

mturker

Özel Üye
Arkadaşlar aracımı foruma özel olarak 325 bin TL'ye bırakıyorum. Bu fiyatı kimseye vermeyi düşünmüyorum. Satmaktan ziyade aracımı bu forumda görmek, alan kişinin birşeyler katarak güzelleştirmeye çalışması bile beni çok mutlu edecek. Bu niyetle foruma özel olarak pazarlıksız 325 e bırakacağım. Şunu da belirtmek istiyorum. Ayni emsalde bu fiyata fd6 görmedim. Fazla bir zamanım yok. Kısmetse fc5'e geçeceğim. Bu ara @mturker hocamın da kafasını sisirmis bulunmaktayım.
Hocam düşürdüğün fiyat gerçekten çok uygun,

Her zaman kapım açık, faydam dokunuyorsa ne mutlu bana..
Teşekkürler

Honda madness

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Arkadaşlar aracımı foruma özel olarak 325 bin TL'ye bırakıyorum. Bu fiyatı kimseye vermeyi düşünmüyorum. Satmaktan ziyade aracımı bu forumda görmek, alan kişinin birşeyler katarak güzelleştirmeye çalışması bile beni çok mutlu edecek. Bu niyetle foruma özel olarak pazarlıksız 325 e bırakacağım. Şunu da belirtmek istiyorum. Ayni emsalde bu fiyata fd6 görmedim. Fazla bir zamanım yok. Kısmetse fc5'e geçeceğim. Bu ara @mturker hocamın da kafasını sisirmis bulunmaktayım. 🤣

Umarım değerini bilen birine satılır.

Ben de bu hafta direksiyon kutusundan gelen sesle ilgili tamiri yaptırıp aracımı satmayı düşünüyorum.
Kısmetse ben de FC5 veya bulursa FK7 almaya niyetliyim. Bu ay içerisinde halletmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri