Civic FC5 60 bin bakımı

Şanlıurfa honda 60 bin bakımına 6800 tl fiyat çıkardı. Şanzıman yağı, yakıt filtresi, subap ayarı dahil. Yakıt filtresi ve subap ayarını çıkarınca 3600 küsur a indi. Servis dışında bakım yapmak istemiyorum ama yakıt filtresi ve subab ayarını özel serviste yapacağım. Bakım ücreti gerçekten can yakmaya başladı. Görüşlerinizi almak isterim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Gerçekten can sıkıcı. Benim de 60.000 km bakımı yaklaşıyor. Km olmasa da yıldan dolayı yakıt filtresi ve şanzıman yağı değişecek. Subap ayarı zaten 40 binde bir yapılıyor. Dolayısıyla 80 binde yapılacak. Bende ayrıca buji değişimi de olacak. 8-9 bini bulacak heralde.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Şanlıurfa honda 60 bin bakımına 6800 tl fiyat çıkardı. Şanzıman yağı, yakıt filtresi, subap ayarı dahil. Yakıt filtresi ve subap ayarını çıkarınca 3600 küsur a indi. Servis dışında bakım yapmak istemiyorum ama yakıt filtresi ve subab ayarını özel serviste yapacağım. Bakım ücreti gerçekten can yakmaya başladı. Görüşlerinizi almak isterim.

LPG'li araçta daha bu km'de yakıt filtresi değişimine gerek var mı bilemiyorum.

Aracınız
Civic FD6 2011
Daha önce forumda konuşulmuştu . Filtreler 10 yıl 150 km değişim istemiyor ömürlük dedikler bu aslında denmişti. Kendiniz karar verebilirsiniz. Lpg de iken benzin kullanmıyor benim aracım değiştirmiyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
60.000 km bakımı için kocaeli haldızdan aldığım fiyat bilgileri:

Standart bakım 2.340 TL
Buji 1.750 TL
Şanzıman yağı 1.650 TL

Bilgilerinize,

Geri