99 Honda HR-V alınır mı?

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019

Araç bu. Alınır mı? Kronik bir sorunu falan var mı?
Araba eski olduktan sonra ustaya göstermek daha mantıklı geliyor. Bence güzel araç, yalnız üç kapılı olduğunun farkındasiniz değil mi?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2012
Araba eski olduktan sonra ustaya göstermek daha mantıklı geliyor. Bence güzel araç, yalnız üç kapılı olduğunun farkındasiniz değil mi?

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet farkındayım. Motoru şanzımanı iyiyse alınır o zaman, başka sıkıntısı var mı bu araçlarda? 4x4'de bilinmesi gerekenler falan.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bu araçların yeni olduğu zamanlarda;o dönem kullanan bir arkadaşım sanziman da blok kısmında çatlak olduğu yönünde bir sıkıntısı olduğunu söylemişti.Bunu zamanında serviste zorla garantiye sokmuştu. Bunun dışında bir sıkıntısı varmidir ,tipik Japon derim.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bu araçların yeni olduğu zamanlarda;o dönem kullanan bir arkadaşım sanziman da blok kısmında çatlak olduğu yönünde bir sıkıntısı olduğunu söylemişti.Bunu zamanında serviste zorla garantiye sokmuştu. Bunun dışında bir sıkıntısı varmidir ,tipik Japon derim.
Nasıl anlayabiliriz şanzımanın blok kısmında çatlak olduğunu? Ekspertizciye götürsek anlarlar mı?

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Ustalar anlar,ekspertizciler için bir şey diyemem.Belki bu işlem yapıldı,servisten bir kaydını araştırın. Sonuçta belli bir miktar para vereceksiniz ve risk almaya değmez.

Aracınız
Maalesef alınmaz hocam, çünkü piyasası hiç ama hiç yok. Kardeş olursunuz bence.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Hüseyin
Aracınız
Honda HRV
Ön yargım çok fazlaydı hrvye taki alana kadar hemen hemen üç aydır bende ufak tefek her araba da yapılabilecek şeyler masraf olarak çıktı fren balatası ,devirdaimi,motor kulakları vs.
Sürüşü keyif verici uzun yolu güzel ben hiç yorulmadım sürdüğüm süre boyunca .
Yakıtı normal 1.6 araçtan bir gömlek üstte
Şuan kar yağdı bizim memlekete inanılmaz yolda kalma derdin buz da kalkamama gibi sıkıntın yok keşke daha önceden alsaydım diyorum boşuna eziyet çekmişiz
Vergisi yakıtı diğer arazi araçlarına göre makul.
Ama offroad yaparım batar çıkarım muhabbetine maalesef girmeyin o denli değil.
Parça olarak bulunduğum yerde pek yok İnternet denen icat sağolsun iki üç güne kapımda ne lazımsa
Sonuç olarak piyasa arabası olmaması beni çok bağlamıyor alıp satmak içinse almayın derim.
Beklentiniz ne ise ona göre araç bakın derim hız yapmak viraja dalmak istediğimde civic. altını vurmayayım kar da buzda kalmayayım hafif arazi de gezeyim dediğim de hrv.
Konuyu hortlattim kusura bakmayın selametle.

SM-A217F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri