Civic FC5 Acil!! Sağ ön cam kapanmıyor!!

Merhaba arkadaşlar aracımı bugün sabah çalıştırdıktan sonra camları açtım ve kapatmak istediğimde sağ ön cam kapanmadı yukarı kadar çıkıp sanki bir engel varmış gibi geri inmeye başladı tam olarak aşağıyada inmedi belli bir seviye de kaldı. Ne kadar aç kapa yaparsam yapayım aynı durum devam ediyor anlayan yardım edebilecek birileri varmı aracın camı kapanmadığından bir yere bırakamıyorumda şuan arabayı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

MNS

Hocam benimde sol can öyle. Cami kapatırken parmağını çekmeden tam kapanmasını bekle sona doğru kapanması zorlanacak ama sen parmağını çekme büyük ihtimal kapanacaktır. Eğer az bir açıklık kalırsa cami açıyor gibi bir tık dokun ve aç sonra aynı şekilde parmağını basılı tutarak kapatırsanız cam kapanır

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Aracınız yeni olduğu için servisten garanti kapsamında bakılmasını talep edebilirsiniz. İhtimal olarak cam yuvadan çıkmış olabilir. Eliniz ile camı rahatlıkla aşağıya yukarıya doğru oynuyor ise belli olur. Oynamıyor ise sıkışmıştır.

MNS

Cami sıkıştıran bir şeyler vardır. Eğer aracın fc5 ise camlarda sensör olduğundan bir yere takıldığı ve sıkıştığı anda kendini geri çekerek cami açar. Siz de cam kapanirken parmağınızı cekmeyip cami kapanmaya zorlamis olursunuz ancak öyle kapanır

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri