Civic FB7 acil yardım cam fitili

Aracınız
Lpg montajında o parçayı komple sökmüşlerdi gözümün önünde. Hatta 3 tane plastik yuvarlak başlı sekmani var. Geri takıldı ama cam birleşim yeri dediğim gibi sıfıra sıfır değil, hatta birleşim yerinde siyah plastik conta gibi bişe var boyunca. Belki bizimkilerde indiriyor aşağıya hiç farketmedim ben. Yarın bende bakayım o kısma

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
onu ben yaptım ama hala ordan resimdeki gibi su akıyor

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim bildiğim ön cam suyu motor havuzuna uğramaz direk ön çamurluk hizasından beklemeden şar diye akar gider. Su giderlerine iyi bakmak lazım. Veya sizin kasadan en yakında gördünüz araca su testi yapıp takip edilmeli.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2015
bi bakabilirsen çok sevinirim camı degistiirdigime pişman oldum resmen
Lpg montajında o parçayı komple sökmüşlerdi gözümün önünde. Hatta 3 tane plastik yuvarlak başlı sekmani var. Geri takıldı ama cam birleşim yeri dediğim gibi sıfıra sıfır değil, hatta birleşim yerinde siyah plastik conta gibi bişe var boyunca. Belki bizimkilerde indiriyor aşağıya hiç farketmedim ben. Yarın bende bakayım o kısma

Aracınız
Hocam suyla deneme fırsatım olmadı ama bahse geçen iç çamurluk kısmı toz içinde. Sanırım oradan inmiyor çünkü şu yolu izi gibi birşey yapardı orda.
Yalnız o plastik camın üstünde kalıyor ve camla bir alakası yok gibi.
Değişim için üzülmeyin bence o plastik kısımda ya ya tahliye deliği kapalı yada bizim bilmediğimiz yerde gene bir tahliyesi var ve kapalı sanki.

Aracınız
Civic FB7 2015
arkadaşlar dün yıkadım arabayı resimde görülen yerlerden yine su geliyor cam değiştiren yer bunun normal olduğunu suyun tahliye olması gerektiğini söyledi. ancak bu su alan yerden akan su fara kadar akıyor ve sol tarafta bobin gibi bisi var tam ne olduğunu bilmiyorum demir borular çıkıyor ince onuda biraz islstiyor. kayışta ıslanıyor bi miktar. bana hala normal değil gibi geliyor

Aracınız
Civic FB7 2015
merhaba arkadaşlar sorun hala devam ediyor aynı problemi yaşayan var mi aracında yada bu normal mi hondalar için

Aracınız
Hocam ben yakın zamanda aklımda kaldığı için bakmıştım, hatta motoru yıkattıktan sonra yağmur sonrası özellikle baktım ve fara kadar yol bulup inme yok. Şu cam önündeki plastikten çamurluk içlerine ve teker arka dininden aşağı iniyor.

Öncelikle 2 sileceği söküp sonra siyah plastiğin 3 sihay sekmanını çıkararak sökün ve kontrol edin.

Bence plastik altındaki çamurluğa inecek delikler tıkalı camla ilgili değil.

Aracınız
Civic FB7 2015
dün kontrol ettim hocam döktüğüm su büyük oranda çamurluk arkasından akıyor. ancak bi miktar su fotoğrafladigim yerden akip motor bölmesinden süzülüyor. öndeki parçayı komple soktum ancak bu suyu engelleyebilecek bisi göremedim.20200508_125549.jpeg20200508_125535.jpeg

Geri