Acilllll acillllll

Aracınız
Sozlesmede ozellikle 1000tl fark yansiyabilir eger zam gelirse diye net rakam yaziyorsa yaptiklari hukuki değil hakkinizi arayin cirkef olun koparirsiniz.. baktiniz olamiyorsunuz avukata danisin mutlaka hakli cikarsiniz... En kotu cevre illerde diğer bayilere sorun daha uygun mutlaka bulursunuz aynı araci...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Sozlesmenizi gosterin 1000 tlden fazla vermem diyin baktiniz ki cok uzatiyorlar hondatr'ye sozlesmemi faksliyorum orayla cozerim diyin yine geri vites olmazsa iptal edin almayin. Dunya kadar adam liste fiyatinin ne kadar altina paralara aldilar arabalarini carptirmayin kendinizi.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Herkese merhabalar ben aracımı 25 temmuzda sipariş verdim fiyatta anlaştık kapora verdim Ağustosun 10 unda en geç gelir dediler bu zamana kadar zam gelirse ortalama 1000 tl yansıtırız dediler ama aracım hala gelmedi yeni gelmek üzere yarın teslim alacağım ve bana 3 bin tl fark yansıtıyorlar ama verdikleri tarihe kadar yani 10 ağustosa kadar zam gelmedi ne yapmalıyım acil

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aranızda yazışma var mı bunla ilgili? Varsa onun üzerinden hak talep edebilirsiniz

SM-A530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sözleşme de belirtilen karşılıklı görevlerinizi siz tam olarak yerine getirdiyseniz ve size söz verilen tarihte kendileri görevlerini yerine getirmediyse. Sözleşme de belirtilen yaptırımlar uygulanır. Mesela araç geç teslim edilirse fiyatta ucuzlama bile yaptırılabilinir. Ama herşey sözleşmeye bağlı. Sözleşme de sizden sadece 1000 tl alacakları belirtilmiş ise fazlasını alamazlar. Aracı tek satan bayii de orası değildir. Yakın il ve ilçelerde başka bayiilere de bakabilirsiniz. Yine iyi bi araştırın. Rabbim kolaylık versin. Hayırlı Cumalar.

LG-H870 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese merhabalar ben aracımı 25 temmuzda sipariş verdim fiyatta anlaştık kapora verdim Ağustosun 10 unda en geç gelir dediler bu zamana kadar zam gelirse ortalama 1000 tl yansıtırız dediler ama aracım hala gelmedi yeni gelmek üzere yarın teslim alacağım ve bana 3 bin tl fark yansıtıyorlar ama verdikleri tarihe kadar yani 10 ağustosa kadar zam gelmedi ne yapmalıyım acil

Tüketici haklarına başvur derim ama sonuç olarak yine kılıfına uydururlar

LG-M250 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sözleşme de belirtilen karşılıklı görevlerinizi siz tam olarak yerine getirdiyseniz ve size söz verilen tarihte kendileri görevlerini yerine getirmediyse. Sözleşme de belirtilen yaptırımlar uygulanır. Mesela araç geç teslim edilirse fiyatta ucuzlama bile yaptırılabilinir. Ama herşey sözleşmeye bağlı. Sözleşme de sizden sadece 1000 tl alacakları belirtilmiş ise fazlasını alamazlar. Aracı tek satan bayii de orası değildir. Yakın il ve ilçelerde başka bayiilere de bakabilirsiniz. Yine iyi bi araştırın. Rabbim kolaylık versin. Hayırlı Cumalar.

LG-H870 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sağolun varolun teşekkür ediyorum

Geri