Adana lpg montajı tavsiye

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaslar forumda yeniyim. Arabam fb7 kasa 2012 premium modeli. Araçta bugune kadar lpg kullanilmamis 115 binde daha dün aksaraydan aldım arabayı osmaniyeye getirdim. bildigim kadariyla osmaniyede duzgun lpg ustasi yok fakat adanada olabilecegini dusunuyorum. Sorum şu hangi marka lpg taktirmaliyim ve adanada tavsiye edebileceginjz usta varmi.
Not: fiyat konusunda sorunum yok zaten bikere taktiricaz lpgyi duzgun bisey olmasini istiyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Düzgün bir usta ve montaj olduğu sürece sıkıntı yaşamazsınız. En uygun fiyat Atiker verir. Yedek parçalarıda uygundur. Sonra Zavoli, Lovata, Brc. Biraz daha iyi olsun dedin mi. Landirenzo ve Prins.
Özellik olarak beyin güncel olsun. Obd2 akıllı tarzı.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FB7 2015
Adanada Atılkan Grup Otogaz var atikerin akdeniz bölge bayisi yüzde yüz öneririm işlerinde cok profosyoneller doğu bölgesi ve akdeniz bölgesinden çok müşterileri var yorumları okursanız dediğimi anlarsınız Atiker grand sizin araca tam olacaktır.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Atiker grand obd2 kitini gönül rahatlığıyla taktırabilirsin kardeşim. Ben 3 yıldır kullanıyorum. Hicbir sorun yaşamadım.

Geri