ADAPTIVE GARAJ KUMANDASI (HONDA CIVIC FC5)

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
malum bizim exetuvlerde anahtarsız giriş ve çalıştırma olunca anahtarlığı cebimizden pek çıkartmıyoruz. ama garaj kumandası hala aktif basma olarak çalıştıgı için aracın içindeyken cebimden veya çantamdan kumanda aramaktan rahatsız oldum. ve aklıma böyle bir çözüm geldi iyi seyirler.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
malum bizim exetuvlerde anahtarsız giriş ve çalıştırma olunca anahtarlığı cebimizden pek çıkartmıyoruz. ama garaj kumandası hala aktif basma olarak çalıştıgı için aracın içindeyken cebimden veya çantamdan kumanda aramaktan rahatsız oldum. ve aklıma böyle bir çözüm geldi iyi seyirler.

Hocam çözüm çok güzel. Bir tanıdığım bunu uzunlara bağlamıştı, garajın kapısına geldiğinde selektör yapıyordu, kapı açılıyordu. ? Sizinki için söyleyebileceğim şu, daha estetik ve aynı renk tonlarında bas bırak anahtar olsa daha pro bir uygulama olacağını düşünüyorum. ?

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam çözüm çok güzel. Bir tanıdığım bunu uzunlara bağlamıştı, garajın kapısına geldiğinde selektör yapıyordu, kapı açılıyordu. ? Sizinki için söyleyebileceğim şu, daha estetik ve aynı renk tonlarında bas bırak anahtar olsa daha pro bir uygulama olacağını düşünüyorum. ?
valla sanayinin altını üstüne getirdim istediğim gibi bir düğme bulamadım. ön kamera için kullandıgım orjinal bir düğme var fotograftaki gibi aliexpressden almıstım. aynı tip düğme alıp ona baglayacagım bu biraz geçiçi oldu

IMG_6056.JPG

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Maşallah hocam tebrik ederim. Kafa zehir, fon müzik ise efsane olmuş. :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2019
Sellektör yapan herkese kapı açılıyormu? Yani ışık şiddetini algılayan bir fotosel mi var. Yoksa sellektör kolunamı bağlantı yapmıştı arkadaşınız.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Sellektör yapan herkese kapı açılıyormu? Yani ışık şiddetini algılayan bir fotosel mi var. Yoksa sellektör kolunamı bağlantı yapmıştı arkadaşınız.
Uzun farların kablosuna kumandayı entegre etmişti hocam.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Uzun farların kablosuna kumandayı entegre etmişti hocam.
hocam peki normal yolda uzunlara geçince garaj kumandasının düğmesi sabit basılı kalır buda pilini bitirir en iyi ihtimalle. onun için bir çözüm yolu yaptımı arkadasınız yoksa direk uzunlara baglantı şeklinde mi onu ögrnebilirmisiniz bana

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
hocam peki normal yolda uzunlara geçince garaj kumandasının düğmesi sabit basılı kalır buda pilini bitirir en iyi ihtimalle. onun için bir çözüm yolu yaptımı arkadasınız yoksa direk uzunlara baglantı şeklinde mi onu ögrnebilirmisiniz bana
Direkt uzunlara bağladı. Uzunları sürekli kullanmadığı için pil kısa sürede bitmiyor. En kötü ihtimalle pilin ömrü yarıya düşer. E o kadarda olsun değil mi? Selektörle kapı açıyorsun sonuçta ???

Geri