Civic FD6 Airbag Arıza ışığı yanması

Aracınız
Civic FD6 2009
Merhaba lar abilerim kardeşlerim aranızda yeniyim 2009 fd6 aldım aracı ekspertize soktum airbaglar falan kontrol edildi sağ perde airbagi fitil falan sökülüp bakıldı ardından araç bilgisayara bağlandı hata kodu verdi ama airbag orjinal dediler ardından ben airbagciye götürdüm aracı airbaglar sağlam dedi o sıralar da gösterge panelinde arıza ışığı yanmiyordu Sakarya'dan Ankara'ya geldim akşam koydum ertesi akşam giderken airbag Arıza ışığı yandı . Soketlerdenmi yapar oksitlenme mi var bilemedim Ankara'da işini ehli olan varmı bildiğiniz sorunu çözmem için tamamen. Şimdiden teşekkür ediyorum.IMG_20191210_230527.jpeg

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba lar abilerim kardeşlerim aranızda yeniyim 2009 fd6 aldım aracı ekspertize soktum airbaglar falan kontrol edildi sağ perde airbagi fitil falan sökülüp bakıldı ardından araç bilgisayara bağlandı hata kodu verdi ama airbag orjinal dediler ardından ben airbagciye götürdüm aracı airbaglar sağlam dedi o sıralar da gösterge panelinde arıza ışığı yanmiyordu Sakarya'dan Ankara'ya geldim akşam koydum ertesi akşam giderken airbag Arıza ışığı yandı . Soketlerdenmi yapar oksitlenme mi var bilemedim Ankara'da işini ehli olan varmı bildiğiniz sorunu çözmem için tamamen. Şimdiden teşekkür ediyorum.Ekli dosyayı görüntüle 255837

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
ayni durum.benim aracimdada oldu sofor koltugunun altindaki soketleri kurcaladim cikartim taktimm oyle duzeldi bi deneyin isterseniz

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Koltuk altlarındaki soket kontrolü çıkartıp takabilirsiniz. Ön koltukların ileri geri hareketini sert bir şekilde yaptığınızda temassızlık olabilir. Airbag sigortasını kontrol edebilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri