Airbag Guncelleme

Aracınız
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Honda tüm airbag modelli araçlarını servise çağırdı . Airbag fiseklerinin değiştirilmesiyle ilgili . Bu hâlâ devam ediyor mu ? Giden var mı ? Izlemem gereken yol nedir ? Teşekkür ederim

Aracınız
Civic FD6 2008
Ben internetten bir form doldurdum ama arayan olmadi daha . Kendim aramalıyım sanırım servisi
Evet kendiniz arayacaksınız galiba. Dosya açıyorlar ( arayınca öyle demişlerdi bana) , parça sipariş ediyorlar. Parça gelince sizi arayıp gün veriyorlar

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

rok206

0
Aracınız
Bende dün gördüm aracim 2013 bilgileri girdim gönderdim. Bütün araçlar için geçerli ücretsiz fişek değişimi yaziyor. Dün gönderdim daha ariyan olmadi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar selam konuyu hortlatayım.
İnternette dolanırken böyle bir broşür gördüm ilanın sağ altındaki tarih şubat 2020 https://cdn2.honda.com.tr/assets/HavaYastigiUrunGuncellemeBrosuru.pdf
2020 fc5 araç var bizdemi gideceğiz bilgisi olan var mı?
Bende dün gördüm aracim 2013 bilgileri girdim gönderdim. Bütün araçlar için geçerli ücretsiz fişek değişimi yaziyor. Dün gönderdim daha ariyan olmadi
10 yıl ve üstüne değişim yapılıyor diye biliyorum. Mesaj gönderiyorlar. Sistemden bakıp bilgi alabilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

rok206

0
Aracınız
10 yıl ve üstüne değişim yapılıyor diye biliyorum. Mesaj gönderiyorlar. Sistemden bakıp bilgi alabilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Bu sayfada bilgileri yazip direk gönderiyor. Programa dahil olup olmadigi bilgisi cıkmıyor

Aracınız
Civic ES7 2002
Bizim ES7 leride çağırmışlardı. Helal olsun ne diyeyim. Bu, markanın hala ürettiklerini takip ettiğini,önemsediğini gösteriyor. Almanlarda falan göremezsiniz böyle hareketler. Hemen ıskartaya çıkarma peşinde onlar.

Geri