Airbag Guncelleme

Aracınız
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Honda tüm airbag modelli araçlarını servise çağırdı . Airbag fiseklerinin değiştirilmesiyle ilgili . Bu hâlâ devam ediyor mu ? Giden var mı ? Izlemem gereken yol nedir ? Teşekkür ederim

Aracınız
Civic FD6 2008
Ben de öyle düşünüyorum ama Hayirlsii formu doldurdum onlar mi beni arayacak ? Bir de şuan benim airbag lambam yanıyor söndürürler mi ?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
HONDA yetkili servisini ara arkadaşım onlar sana gün verecekler ozaman arabanı bırakırsın.Lambayıda söndürürler herhalde diye düşünüyorum.

Aracınız
Servisi arayın, şase no üzerinden kontrol ediyorlar. 2020'nin sonuna kadar süresi var diye konuştuğumuzu hatırlıyorum serviste ancak yinede servis daha doğru bilgi verir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Şimdi şikayet var sitesini okudum
Araçların başka yerlerine de zarar veriyor bayiler
Bunlar içerisinde benim okuduğum 10 şikayetten 2 si benim gideceğim bayi
O yüzden gönül hiç gitme diyor
Bende Tekbaş'ta yaptırmıştım. Hiçbir sorun yaşamadım...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Servisi mi aramak gerekiyor . Airbag lambam yanıyor söndürürler mi hocam ? Bir ücret gerekli mi ?
Airbag şişiricisi değişimi için herhangi bir ücret alınmıyor. Airbag lambanız basit bir sebepten dolayı yanıyorsa ücretsiz söndürürler, fakat parça değişimi veya bir onarım gerekiyorsa ücret alırlar.
Ürün güncellemesi için kendiniz randevu alabilirsiniz.

Aracınız
Airbag şişiricisi değişimi için herhangi bir ücret alınmıyor. Airbag lambanız basit bir sebepten dolayı yanıyorsa ücretsiz söndürürler, fakat parça değişimi veya bir onarım gerekiyorsa ücret alırlar.
Ürün güncellemesi için kendiniz randevu alabilirsiniz.
Bana sormadan sanırım parca değişimi yapmazlar ?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bana sormadan sanırım parca değişimi yapmazlar ?
Tabiiki yapmazlar. Önce fiyatını söylerler ve siz onaylandıktan sonra onarım/parça değişimi yapılır. Ancak siz yinede "Onayım olmadan müdahale etmeyin" demeyi unutmayın ?

Aracınız
Civic FD6 2008
Bende Tekbaş'ta yaptırmıştım. Hiçbir sorun yaşamadım...
Bende eski aracıma Tekbaş Honda da yaptırdım. Ancak önceden arayıp kaydınızı yaptiriyorsunuz,bayi merkezden parça siparişi çekiyor.parca gelince seni arayıp gün veriyorlar. Bende öyle olmuştu yaklaşık 2 sene önce. Hatta beni 2 defa çağırdılar. Çok öncelerde de ABS ile bir parça değişimi için aramışlardı ama ne zaman diye sorsan hatırlamıyorum

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende eski aracıma Tekbaş Honda da yaptırdım. Ancak önceden arayıp kaydınızı yaptiriyorsunuz,bayi merkezden parça siparişi çekiyor.parca gelince seni arayıp gün veriyorlar. Bende öyle olmuştu yaklaşık 2 sene önce. Hatta beni 2 defa çağırdılar. Çok öncelerde de ABS ile bir parça değişimi için aramışlardı ama ne zaman diye sorsan hatırlamıyorum

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben internetten bir form doldurdum ama arayan olmadi daha . Kendim aramalıyım sanırım servisi

Geri