aku takip cikartiktan sonra aracin calismamasi yardim!

Aracınız
arkadaslar selamlar 2018 model fk7 sahibiyim bugun amfi takmak icin arti kutbu sokup ek kablo aldim montaji bitirdikten sonra araba mars basiyor ama calismiyor. yakit pompasi calisiyor atesleme yok. sigortalarin hepsi saglam hem kaput alti hem konsol alti basina gelen varmi cozumunu bilen var mi acaba

Aracınız
Civic FC5 2020
arkadaslar selamlar 2018 model fk7 sahibiyim bugun amfi takmak icin arti kutbu sokup ek kablo aldim montaji bitirdikten sonra araba mars basiyor ama calismiyor. yakit pompasi calisiyor atesleme yok. sigortalarin hepsi saglam hem kaput alti hem konsol alti basina gelen varmi cozumunu bilen var mi acaba
yaptığınız kablo montajınının araç bağlantılarını sökün kutup başı sökük iken.tekrar deneyin.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kutup başlarının ikisini de söküp farları açık bırakın ve 30 dakika bekleyin. Sonrasında kutup başlarını takarak çalıştırmayı deneyin. Ayrıca aracı çalıştırmak istediğinizde immo ışığı yanıp sönüyor mu?
Dediğim şekilde denediniz mi?

Aracınız
arkadaslar araci calistirdim. kendime de cok sovdum bi dunyada kafa patlattim sorun cok basitmis fotorafta bir adet bos sigorta goruyosunuz ya sigortalari tek tek denerken kaydirma yapmisim atesleme bobini sigortasini kaydirmisim 3 gundur o yuzden calismiyomus ?

Ekli dosyalar

• F1F14B45-DD07-432B-8A95-0BA3F61C1E61.jpeg
    F1F14B45-DD07-432B-8A95-0BA3F61C1E61.jpeg
    209.5 KB · Görüntüleme: 42

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Doğrusu kutup başının sökülmesi ile immonun silineceğine imkan vermedim. Sorunu çözdüğünüze sevindim. Yoksa çekici vs. Derken, birde kan emici bir ustanın eline düşme ihtimalini değerlendirirsek size epey bir pahalıya patlayacakti. Kim bilir belki motor indireceklerdi :) :)

Aracınız
Doğrusu kutup başının sökülmesi ile immonun silineceğine imkan vermedim. Sorunu çözdüğünüze sevindim. Yoksa çekici vs. Derken, birde kan emici bir ustanın eline düşme ihtimalini değerlendirirsek size epey bir pahalıya patlayacakti. Kim bilir belki motor indireceklerdi :) :)
ecu yanmistir diyen oldu hocam ?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
arkadaslar araci calistirdim. kendime de cok sovdum bi dunyada kafa patlattim sorun cok basitmis fotorafta bir adet bos sigorta goruyosunuz ya sigortalari tek tek denerken kaydirma yapmisim atesleme bobini sigortasini kaydirmisim 3 gundur o yuzden calismiyomus ?
Bunu nasıl buldunuz bari :)

Aracınız
Civic FD6 2010
Bununla geçmiş olsun ancak ben bir yeri tam anlamadım. Sigortaları sök tak yapmayı gerektiren sorun neydi ? çözüm sigortanın doğru yere takılması tamam, ama o sigortanın yeri neden değişmişti?

Geri