Civic FB7 Akü değişimi hk.

Selamlar arkadaşlar. 2012 model civic fb7 aracımın aküsü degisecek önerdiğiniz marka ve değerler nedir? Konuda çok bilgili değilim yardımlarınızı bekliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu konuya bakarsanız bir çok bilgi öğrenirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Akünün markası kadar üretim tarihide önemli o hususa dikkat edin. Ben geçen sene 55lik mutlu taktırdım.

Bu konuya bakarsanız bir çok bilgi öğrenirsiniz.

Konu güzel ama onlarca farklı fikir var benim gibi konuya hakim olmayanlar için anlamak zor..

Konu güzel ama onlarca farklı fikir var benim gibi konuya hakim olmayanlar için anlamak zor..

> İşaretlediğim yer en güncel olan taraftı.
> Aracınızda lpg varsa 55 veya 60'lık bakın.
> Vartanın 45'lik var. Tarih yeni olursa değerlendirilebilir. Yurtdışından geldiği için çok bekleme olabilir.
> Akünün oturacağı yerde önemli. Fabrika çıkışı dar akü oluyor. 55 olanlarda dar akü var. 60'larda dar görmedim.
> Çelik, İnci ve Varta öneririm.

> İşaretlediğim yer en güncel olan taraftı.
> Aracınızda lpg varsa 55 veya 60'lık bakın.
> Vartanın 45'lik var. Tarih yeni olursa değerlendirilebilir. Yurtdışından geldiği için çok bekleme olabilir.
> Akünün oturacağı yerde önemli. Fabrika çıkışı dar akü oluyor. 55 olanlarda dar akü var. 60'larda dar görmedim.
> Çelik, İnci ve Varta öneririm.

Hocam benim şirket aracına çelik taktırmıştık 1 senede bitti. Garantiden değiştik, sonraki de bir sene olmadan bitti. Garanti belgesini bulamadık onu değişemedik, mutlu aldık bu sefer.

Geri