Civic FC5 Akü değişimi sonrası sorunlar

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar hayırlı günler aracımın aküsünü enerji akışı kesilmeyecek şekilde değiştirdik ama değiştirdikten sonra aracı açtığımda follow me home (refakatçi aydınlatma) özelliği çalışmıyor aracı kilitlerken sinyalleri yakmıyor nasıl bir yol izlemeliyim çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
48 saatten fazla oldu söylediğim sorunlarda düzelme olmadı yetkili servisi aradım uzaktan çözümü olmadığını servise gitmem gerektiğini ücretsiz kodlama yapacaklarını söylediler 10-15 dk sürüyormuş işlem

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Benim aracında aküsü garantiden değişti, aracimi teslim aldıktan sonra bir problem yaşamadım.Servise gidip o işlemi yaptırmak lazım,follow me zamani belki ayarlanabilir.Ama sinyaller için bir şey diyemem

Aracınız
Mutlu 55 lik akü bitti benimde arkadaşlar. 1 günde akü motoru çevirmez oldu. Garanti kağıdım var inşallah değiştirirler 3. Kez takviye yapacağım. Siz siz olun akü alırken 6 ayı geçmesin üretim tariği.. kimyasal yaşlanma ve bayatlama başlıyor o süreden sonra gözüm açıldı artık. FB7 için Varta var mı ki ?

Aracınız
Mutlu 55 lik akü bitti benimde arkadaşlar. 1 günde akü motoru çevirmez oldu. Garanti kağıdım var inşallah değiştirirler 3. Kez takviye yapacağım. Siz siz olun akü alırken 6 ayı geçmesin üretim tariği.. kimyasal yaşlanma ve bayatlama başlıyor o süreden sonra gözüm açıldı artık. FB7 için Varta var mı ki ?

Geçmiş olsun, benimde 3 yıllık akü bir anda içinden plaka kopararak düşük voltaj verdi ve değiştim. Vartanın 45A var oraya sığacak.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Varta var fb7 için, 45lik, arkadaşın dediği gibi. 1.5 senedir sorunsuz kullanıyorum, iki kış atlattım. Akü işi biraz da şans işi, garanti kağıdını atmayın, ve üretim tarihine mutlaka bakın.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri