Civic FD6 Aliexpressten FD6 Double Teyp Aldım

gunesec

Özel Üye
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FD6 2008
Ses kalitesi eski orjinale göre çok daha yüksek. görüntüsü de çok güzel. donma yok dokunmatiği iyi. kurcaladım ama sürüş özeti ve araç bilgileri aktif değil. ben profesyönel ses aramadığım için beni tatmin ediyor. mesela bu teybten arkadaşımda vardı ve o daha profesyönel sistem için bunu satıp poiner ekran koymustu. kendisi fuarlara gider düzenli. almadan önce mümkünse bi yerde denk gelip deneyin. ben profesyönel takılmadığım için yetiyo ve cokta tatmin ediyor.

Aracınız
Civic FD6 2008
arkadaşımda 2000 tl lik double poineer vardı. onu bağlatabilmek için 250 tl ye çerçeve aldı. direksiyondan tuslar aktive olsun diyede 600 tl ye ayrı bi cihaz aldı. ben 1000 tl ye hepsini halletmiş oldum. bunlarıda hesaplayın.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaşlar fd6 aracıma multimedya almayi düşünüyorum. Markalar arasında kararsizim. Ne marka tavsiye edersiniz. Yoksa aliexprestenmi alsam.

Absürt Paranoyak Medya

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaşlar fd6 aracıma multimedya almayi düşünüyorum. Markalar arasında kararsizim. Ne marka tavsiye edersiniz. Yoksa aliexprestenmi alsam.

Absürt Paranoyak Medya

açıklamalarda belirttiğim gibi ciddi ses sistemi koyacaksan çerçeve alıp poineer double teyp alabilirsin ayrıca direksiyondan tuş aktivasyon cihazıda alman lazım. Bana araba ses sistemi yetiyor. ve ali expresten aldığım cihazın seside cok iyi çıkıyor. orjinal teyp o kadar kötüydüki hoperlörlerde sorun var sanıyordum. double ekranı koyunca seside cok iyi verdi.

Merhaba Arkadaşlar bilgi amaçlı paylaşım yapıyorum,

Yurt içinde 1600-1800 tl olarak satılan hatta arkadaşım ikinci elini 1300 tl ye sattığı double teybi Aliexpresten 750 tl(kargo dahil) + 300 tl gümrük vergisi ile almış bulunmaktayım. 750 tl ye gelen mala 300 tl vergi ödemekte ayrı bi iş orasına girmek istemiyorum. Alma sürecinide anlatayım. İnternetten sipariş verdim ürün sorunsuz geldi fakat ürünün üzerinde aldığım fiyat ve ürünün bilgisi olmadığı için gümrüğe takıldı. Gümrüğe takıldı denilince akla sürekli kötü şey gelsede korkmayın. Kargo no ile PTT den takip edin ve Başakşehir Uluslararası PİM de 3-4 gün kaldıysa takılmıs demektir. PTT size evrak gönderiyormus ben beklemedim ürününüzün ne olduğuna dair ve kredi kartı extresi istiyolar. ben extre, aliexpresten sipariş ekranını çekip gittim. gördüler ve ürünü baktılar vergi koyup hemen teslim ettiler.

alacak arkadaşlara bilgi olsun. Ürünü alırken üreticiye yazıda yazabilirsiniz. Ürün içeriği ve fiyatı olan bir yazı koyun kargo üzerine diye.

ekranı monte ettirdiğimde de resim atarım
iyi günler.bende de 2010 civic dream var
cihazı monte ettiniz mi?
direksiyon kumandasından calısıyor mu?
linkini atar mısınız.
görsel atma hatta video atma imkanınız var mı.bende almayı düsünüyorum da.
simdiden tesekkür ederim:=)

Aracınız
Civic FD6 2008
iyi günler.bende de 2010 civic dream var
cihazı monte ettiniz mi?
direksiyon kumandasından calısıyor mu?
linkini atar mısınız.
görsel atma hatta video atma imkanınız var mı.bende almayı düsünüyorum da.
simdiden tesekkür ederim:=)
merhaba,
monte ettirdim hiçbir problem yok kullanıyorum sesi çok çok iyi. çıkış watını bilmiyorum ama beni fazlasıyla tatmin ediyor. gerçekten herkese tavsiye ederim. boşuna fazladan para vermeyin. direksiyon tuşlarıda aktif.

Geri