Alınık 2014 honda civic

hocam en son verdiğin fiyat bana göre biraz yüksekti. Ondan bir şey diyemedim sana.

Pazarlık usulen araç başında yapılır hocam.
Mesajla pazarlık bana uyan bir durum değil.
Neyse hayırlısı olsun diyelim.

Pazarlık usulen araç başında yapılır hocam.
Mesajla pazarlık bana uyan bir durum değil.
Neyse hayırlısı olsun diyelim.

Valla hocam onu doğru diyosun ama mesafeler insana böyle konularda engel oluyor. Yanlış anlaşılmak istemem.

Valla hocam onu doğru diyosun ama mesafeler insana böyle konularda engel oluyor. Yanlış anlaşılmak istemem.

Estağfurullah hocam ne yanlış anlaması.
Sen de haklısın farklı ilde olunca normal böyle davranman...

Hocam ben de Urlalıyım, ön tampon sağ taraf vuruk haberin olsun...Yerlisi değil ayrıca, plaka U ile başlıyor ya da G.Bahçe ise AD.

sağolasın hocam adam nokta hata yok diyor bide. Dürüst insan çok az bu zamanda.

:) Hatasız kul olmaz...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. el araç aramaktan yıldım ve dün akşam gece 04:00 dan sonra opel astra ya bakayım dedim. Bugün 2015 opel astra 1.4 Turbo aldım. Toplantılara opeli olanı kabul ederseniz aranızda kalmak ve herkesle tanışmak isterim gerçekten.

Artık bir arabam var :) Pazartesiden itirabaren yeni fiyatlamaya geçiyorlarmış çok zam gelirse hemen satıp hondaya geçebilirim:) Bu honda bir gün benim olacak sadece süresi biraz daha uzadı gibime geliyor.

2. el araç aramaktan yıldım ve dün akşam gece 04:00 dan sonra opel astra ya bakayım dedim. Bugün 2015 opel astra 1.4 Turbo aldım. Toplantılara opeli olanı kabul ederseniz aranızda kalmak ve herkesle tanışmak isterim gerçekten.

Artık bir arabam var :) Pazartesiden itirabaren yeni fiyatlamaya geçiyorlarmış çok zam gelirse hemen satıp hondaya geçebilirim:) Bu honda bir gün benim olacak sadece süresi biraz daha uzadı gibime geliyor.

Hayirli olsun dogan hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun hocam.

Dürüst olmayan satıcılar adamı sıfır km araba sahibi yaparmış :)

Opeli almışken hemen satmak olmaz,zarar edersin.

Geri