Alınık Civic Fc5

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10169]Sahin55[/MENTION] Hocam executive param yetmiyor :)
[MENTION=6287]Muratkeskineo39[/MENTION] Özel mesaj gönderdim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bence almadan önce iyi araştır bu aracı.
Göçük neden oluşuyor kronik bir sorun mu.
Sanırım göçük olayından haberiniz yok.

Sent from my SM-G928C using CivicTR Forum mobile app

Göçükten haberim var, bu sorun araç sahiplerinden daha fazla Honda nın sorunu, bu sorunu çözmek zorunda bu yüzden kafama takmıyorum :)

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Ben de öyle düşündüğüm için aldım.. Honda çözmek zorunda, kendi itibari için.. O yuzden umursamiyorum hic

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
al hocam hiç düşünme. Honda illaki çözecek bu işi. Benim ilk Hondam bu. İyi ki almışım dedirtti konforuyla,sürüşüyle.

hocam bir karis dalgalanma icin araca soylemedikleri sey kalmadi.bu araci detaylica inceleyip test surusu yapan arkadaslar ne dusunuyorlar acaba.diger araclarla.bir karsilastirin bakalim.bu paralara bu araba gercekten cok basarili.hele kasa olarak uzun yillar konusulacaktir.

SM-N930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Olay aslında göçük olayı değil. İnsanları sinirlendiren şey, Honda Türkiye nin ilk başta şikayetleri dikkate almaması, daha sonra da bütün şikayet sahiplerine bu göçükleri siz yaptınız,hepsi kullanıcı hatası,buyrun mahkemeye gidin demesi oldu.
Yoksa sorunsuz araç mı var? Hele ki yeni kasa araçların hemen hepsinde sıkıntılar olabiliyor.Burada Honda Türkiye konuyu biraz ciddiye almalı,insanların aklı ile dalga geçmemeliydi. Şu da bir gerçek ama arkadaşlar çevremdeki bir çok sedanda bu tip göçükler ne yazık ki var.Hal böyleyken,Honda Türkiye de mahkemeye gidin dediği için insanlar bence haklı

Geri