Civic FB7 Allah korumuş.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bir yaşıma daha girdim, çamaşırlığın sahibi (terbiyemi bozmayacağım) doğal afettir ben karışmam masrafına diyor, güler misin ağlar mısın?

Şeytan diyor polis çağır tutanak tuttur, uğraş yani, Allah'larından bulsunlar.

Allah'tan büyük bir şey olmadı, kan çıkması işten değil yani.

En son çamaşırlığın parasını isteyecek sandım, pes dedim ve kaçtım.

Öz yurdunda garip, öz vatanında parya!
Adana'da haksızlar her zaman haklıdır. ? Bende Adana'da yaşıyorum ve burada konuşarak birşey çözmek imkansız. Geçenlerde markette ekmek almak için bir bayanı bekliyorum, kadın ekmek seçmek için dolaptaki ekmeklerin yarısını elledi. "Ablacığım ekmeklerin hepsini elledin" dedim, "Ne olacak ki herkes elliyor" cevabını aldım. O cevaptan sonra bende içimden cahille sohbet etme diyip cevap dahi vermedim. Kısacası Adana'da diyalog denen bir şey yok, kendi başınızın çaresine bakın moraliniz bozulmasın ?

Adana'da haksızlar her zaman haklıdır. Bende Adana'da yaşıyorum ve burada konuşarak birşey çözmek imkansız. Geçenlerde markette ekmek almak için bir bayanı bekliyorum, kadın ekmek seçmek için dolaptaki ekmeklerin yarısını elledi. "Ablacığım ekmeklerin hepsini elledin" dedim, "Ne olacak ki herkes elliyor" cevabını aldım. O cevaptan sonra bende içimden cahille sohbet etme diyip cevap dahi vermedim. Kısacası Adana'da diyalog denen bir şey yok, kendi başınızın çaresine bakın moraliniz bozulmasın
Maalesef öyle, doğma büyüme buralı olmasam, çevrem burada olmasa 1 dakika durmam.

gunesec

Özel Üye
Geçmiş olsun, ufak bir kaza işte. Can sıkıyor ama moraliniz bozulmasın, nazarlık deyip geçin:)
bence hemen pasta artırmayın. Çok hassas iş, çoğu kişi rastgele parlayana kadar alıyor verniğini, üste cila atıyor. İlk zamanlar güzel ama 2-3 ay sonra da matlaşmaya başlar.
Temizlik süngeri diye bir şey var, ben birkaç yerde denedim çok işe yarıyor. onunla hafif hafif bir deneyin. Ya da otomobil için kil hamuru var. Benim camda boya artıkları vardı, onu temizledi. Onunla bir deneyin, hiçbir şey işe yaramazsa en son pasta attırın.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bir yaşıma daha girdim, çamaşırlığın sahibi (terbiyemi bozmayacağım) doğal afettir ben karışmam masrafına diyor, güler misin ağlar mısın?

Şeytan diyor polis çağır tutanak tuttur, uğraş yani, Allah'larından bulsunlar.

Allah'tan büyük bir şey olmadı, kan çıkması işten değil yani.

En son çamaşırlığın parasını isteyecek sandım, pes dedim ve kaçtım.

Doğal Afet'e uygun hazırlığını yapma, sonra da ben karışmam de :)
Geçmiş olsun, bence de çok çok ucuz kurtarmışsınız (y)

Doğal Afet'e uygun hazırlığını yapma, sonra da ben karışmam de :)
Geçmiş olsun, bence de çok çok ucuz kurtarmışsınız (y)
Teşekkür ederim, Allah'a havale ettim, seviyelerine istesem de inemeyeceğimi fark ettim. :))

Geri