Amerikan park deneyen

Araçtan çıkan orj. Ampul bu.arkadaşla görüştüm 20 tl fiyat verdi modül için numarasını yolluyorum size irtibata geçersiniz.

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1423221943138.jpg
    uploadfromtaptalk1423221943138.jpg
    87.1 KB · Görüntüleme: 36
Amerikan park bendede vardı yanlız sislere drl alınca amerikan park mecburen iptal oldu.

Araçtan çıkan orj. Ampul bu.arkadaşla görüştüm 20 tl fiyat verdi modül için numarasını yolluyorum size irtibata geçersiniz.
Hocam gorustum arkadasla. Parayi gonderdim pazartesi hesabi kontrol edip yollayacak. Ariza lambasi sorunu yok degil mi? Bir de arastirirken bir bilgiye ulastim. Ayna sinyallerine kablo cekince onlari da sonuk yakiyormus. Biliyor muydunuz?

Üründen ben memnunum arıza ışığı yakmıyor.dediğiniz dikiz aynası meselesini bende yapmayı düşündüm ama burdaki bi elektrikçi arkadaş dikiz aynalarının led olması nedeniyle bağlanılmaz demişti.bende araç fazla kurcalanmasın sökme takma olmasın boş boşuna diye üstüne düşmedim doğrusu.

Üründen ben memnunum arıza ışığı yakmıyor.dediğiniz dikiz aynası meselesini bende yapmayı düşündüm ama burdaki bi elektrikçi arkadaş dikiz aynalarının led olması nedeniyle bağlanılmaz demişti.bende araç fazla kurcalanmasın sökme takma olmasın boş boşuna diye üstüne düşmedim doğrusu.
Ben bi duseyim o zaman :)

Fd6 da sinyalleri Amerikan park yapsak vizede geciyormu

Fd6 da sinyalleri Amerikan park yapsak vizede geciyormu

Amerikan park yapılıyor da eski tip yaparsanız geçmiyor diye biliyorum. Ama yeni tipte olanlarında sinyal verdiğinizde amerikan park devreden çıkıyor sinyal normal olarak çalışıyor. Sinyal kapatıldığında 1-2 saniye sonra da tekrar devreye giriyor. Bu tipte olanlarından yaparsanız sorun olmaz.

iPhone cihazından gönderildi.

Modüllu Amerikan park takarsak sıfır sıkıntı yani @w0lkan üstat ?

Geri