Ampul tavsiyesi acil

Fb7 halojen uyumlu mercekli farıma ampül arıyorum 3 tane marka arasında kaldım. philips, inwells xtreme plus 15000 lümen ve inwelss xtreme plus csp modelleri hafta sonuna kadar birtanesini almam gerekli hangisini tavsiye edersiniz?

Philips yorumlarını okuduğumda kafam karışıyor kimisi beğenmiş kimisi parasının hakkı bu olmamalı diyor şuanda ne karar vereceğimi şaşırdım xtreme plusta 9000 lümen varmış o dahamı iyi olur düşüncesindeyim karar vermek çok guc

Aracınız
Civic FB7 2012
Fb7 halojen uyumlu mercekli farıma ampül arıyorum 3 tane marka arasında kaldım. philips, inwells xtreme plus 15000 lümen ve inwelss xtreme plus csp modelleri hafta sonuna kadar birtanesini almam gerekli hangisini tavsiye edersiniz?

Photon tavsiye ederim. Koduna dikkat edin D4S 4300k olmalı. Lümen yükseldikçe görüş kaliteniz düşer renk Mora doğru kayar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Lümen ışığın aydınlatma şiddeti, kelvin ise kırılma açısı sebebiyle rengini belirler.
Orjinali d4s 4300 kelvindir ama lm değerini bende bilmiyorum. Yani sarımsı beyazdır, yaz-kış en ideal renktir. Sırasıyla marka olarak philips-osram-photon olabilir.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam araç premium oyuzden kısalar h11 osram markasına çok araştırmama rağmen internette rastlayamadım photon milestone kullanıcıları hep şikayetçi oyuzden onuda eledim

Geri