Anahtarsız giriş olan aracımın kapıları açılmıyor

Aracınız
Civic FB7 2016
Merhaba arkadaşlar
Anahtarsız giriş olan aracımı bir haftadır kullanmadım. Bu akşam aracımın yanına geldiğimde kapıların açılmaması gibi kötü bir sürpriz ile karşılaştım. Diğer kumandayı denedim oda kapıları açmadı. Bu araçlarda gizli anahtar deliği varmı veya ön kaputu araç dışından nasıl açabilirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba arkadaşlar
Anahtarsız giriş olan aracımı bir haftadır kullanmadım. Bu akşam aracımın yanına geldiğimde kapıların açılmaması gibi kötü bir sürpriz ile karşılaştım. Diğer kumandayı denedim oda kapıları açmadı. Bu araçlarda gizli anahtar deliği varmı veya ön kaputu araç dışından nasıl açabilirim.

Sanırım normal anahtarla bagaj kapağını açtıktan sonra ön kapı açılıyordu. Öyle bir deneyin

FD6 - FB7

Aracınız
Civic FB7 2016
Açma kolunun yanında anahtar deliği varmış, dikkatli bakınca farkettim. Kapıyı açıp araca bindim fakat araç çalışmadı. Araç içindeki lambalar bile yanmıyor.Yarın aküyü değiştireceğiz artık fakat aküyü servis dışındaki başka bir yere değiştirmek garantiyi bozarmı arkadaşlar

ywzckr

0
Açma kolunun yanında anahtar deliği varmış, dikkatli bakınca farkettim. Kapıyı açıp araca bindim fakat araç çalışmadı. Araç içindeki lambalar bile yanmıyor.Yarın aküyü değiştireceğiz artık fakat aküyü servis dışındaki başka bir yere değiştirmek garantiyi bozarmı arkadaşlar

Hocam anahtarsiz giris fc5 de var diye biliyorum, 1-2 yilda aku bitmez garantiden degisim yapabilirsiniz aslinda onu bi deneyin derim. Akunun garantisi yoksa, Aku sarf malzeme garantiyi bozmamasi lazim, icinize uhde dusecekse akuyu sarj ettirip servistede degisebilirsiniz(bunu servise soylemeyin tabi). Servisi arayip bilgi de alabilirsiniz sanmiyorum garantiyi bozacaklarini. Hatta biraz daha yuksek amperli kullananlar vardi kisin gec mars aldigi icin ama onu kabul etmez tahminimce servis, daha net bilgi veren olur. Ama bi servisi arayin derim cunku akunun en az 2 yil garantisi vardir. Sorarsalar da 1 haftadan uzun sure binmediginiz oluyor mu diye hayir deyin yoksa uzun sure beklemeden bitmistir derler.

ywzckr

0
İç lambalardan birini açık unutulmustur isiklarin hiç yanmamasi demek akü tamamen boş. O akuden çalışmaz bilginiz olsun.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam ben ic lamba acik unuttum 2 saat sonra arabaya bindigimde isik kapaliydi araci calistirinca kendiliginden acildi oyle farkettim, Tum isiklarin arabaya girince acilmasindan bahsetmiyorum sadece arka yaniyordu, arabayi temizlerken acik unutmusum. kendi kendini kapatmaya ya ben ayarlamisim yasa kendiliginden kapaniyor boyle bir ozellik arabada var ama nasil aktif onu bilmiyorum kurcalamak lazim.

Aracınız
Civic FB7 2016
Sabah takviye yaparak çalıştırdık. Hemen bir elektrikçiye gidip aküyü kontrol ettirdim. Akü şarj tutmuyor dendi hatta gösterdiler. Mecburen aküyü değiştirmek zorunda kaldım. Muhtemelen iç lambayı açık bırakmış olabilirim.Unutkanlığın bedelini ödemiş olduk.

Geri