Android auto

Android auto kullanan ve cep telefonunu note 9 ile değiştirmeyi düşünen arkadaşlar acele etmemenizi öneririm.
Note 9 ile android auto uyumu dokunmatik ekranlı araçlarda rezalet durumda.Ekran donuyor, uygulamalar cevap vermiyor vs...
Aylardır bir gelişme yok

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Duman efendi Paylaşım için teşekkürler, konuyu ilgili bölüme taşıdım.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Valla bizim multimedya sürümünde mi nerde sıkıntı var bilmiyorum yeni Bluetooth teknolojisine sahip telefonda da sorun yaşamıştım. Android auto bağlandı mi telefon iptal resmen.

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar iphone a geçin rahat edin , Apple Car play sorunsuz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

O zaman aracı satıp android autonun daha düzgün çalıştığı araç alalım sizin dediğiniz örnek bununla eşdeğer hocam. Burda Honda bu olayı yazılımla çözsün zor bir şey değil yani.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
ben bluetooth da arada paylaşım sıkıntısı yaşıyorum. huawei p20 pro teli açıp kapatınca düzeliyor ama asıl sıkıntı tünellerde oluyor. tünele girince spotify dan müzik dinlersem eğer direk loop a giriyor alarm şarkı alarm şarkı şeklinde ve tünelden çıkınca da devam ediyor aynı loop. restart yapmak zorunda kalıyorum. radyoda aynı şekilde alarm radyo alarm radyo loop a giriyor tünel sonrası da aynı şekilde devam ediyor. restart yapma zorunda kalıyorum.

Benzer sorunu bende yaşıyorum spotify den bluetooth üzerinden müzik dinlerken alarm vs diyordu neden oluyor diye çözememiştim aslında tünelde oluyor diye şüphelenmiştim demek ki sebebi buymuş. Bir de sesli bildirim gelince müziğin boğuk çalması sorunu oluyor mu? Müziği durdurup çalmaya devam ettirince ses düzeliyor.

Bende de bluetooth ile konuşurken bazen parazit oluyor. Tekrar bağlanınca geçiyor. Birde müzik dinlerken hayalet ekranda sonraki parçayı göstermiyor ama önceki parçaya dönersem şarkı adı yazıyor

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri