Civic ES7 Anfiyi nereye koyabilirim

Aracınız
Civic ES7 2006
İyi forumlar 2006 es7 kasa hondama tesisat yaptım fakat anfim biraz büyük koyacak yer bulamıyorum bagajımda tüp var bagaj altındaki köpükleride kesmek istemiyorum sağ taraftaki köpük tabakada bulunan yuvaya eski anfim oluyordu ama yeni aldgım anfi büyük geliyo kesmekte istemedim göz önünde görünmesinide istemiyorum smdiden vericeğiniz fikirler için tesekür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba.
Lpg depo simitli silindir mi?

-Simitse cihazın en iyi yeri arka koltuk sırtlığı.

Silindirse sağ veya sol tarafa suntayla yer yapıp sabitleyebilirsiniz.

En iyi ihtimal bu. Içeri alsanız arka koltuk ayak sırtlığı da olur ama daraltır orayıda.

Ayrıca ön yolcu koltuğu altına da konabilir ama denemek ve sabitlemek lazım ve ileri geri koltuk hareketinede engel olmamalı.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
İyi forumlar 2006 es7 kasa hondama tesisat yaptım fakat anfim biraz büyük koyacak yer bulamıyorum bagajımda tüp var bagaj altındaki köpükleride kesmek istemiyorum sağ taraftaki köpük tabakada bulunan yuvaya eski anfim oluyordu ama yeni aldgım anfi büyük geliyo kesmekte istemedim göz önünde görünmesinide istemiyorum smdiden vericeğiniz fikirler için tesekür ederim

Arkadaşın dediği yerler güzel ama illa hiç görünmesin derseniz mini amfiler var. Torpidoya sığacak kadar küçük. Bir araştırdın ama fiyat tuzlu.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Bende koltuğun arkasında duruyor
IMG_20200205_013518.jpeg

Aracınız
Civic ES7 2006
IMG_5738.JPG

Anfi bu teyp orjinal değil sony teyp kullanıyorum anfiye sadece bass taktım teyptn bass kaptıyorum hoparlörler teyp bağlı bası anfiden acıyorum cok tatlı bi ses aldım bana yetiyor

Geri