Ankara'dan Selamlar

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Dedemin engelli raporu var birkaç ameliyat geçirdiğinden dolayı onun bana hediyesi oldu ÖTV o şekilde aldım. Bu ay zam gelmiş bu araç da kasım ayının aracı benzinlisi 97.000 liraya geliyordu bende ECO modelini aldım. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Görüşmek nasip olur bir gün inşallah.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Güzel hediye kazasız belasız binmeniz dileğiyle

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Göktuğ14 Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Aramiza hosgeldiniz. Plaka ozel sanirim hayirli olsun :) ben 1 sene once aldiginiz fiyata almistim. Iyi para :) Hayrini gorun.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FC5 2018
Aramiza hosgeldiniz. Plaka ozel sanirim hayirli olsun :) ben 1 sene once aldiginiz fiyata almistim. Iyi para :) Hayrini gorun.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Evet plaka özel :) teşekkür ederim. İyi para gerçekten fakat ucuz araba kalmadı malesef ekonomimizin durumu ortada. 2017 Martta çalıştığım şirket almıştı bana aynı aracı 100.500 liraydı şuan ÖTV'siz daha pahalıya aldım ben. Daha da araba fiyatlarının düşeceğini sanmıyorum.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Evet plaka özel :) teşekkür ederim. İyi para gerçekten fakat ucuz araba kalmadı malesef ekonomimizin durumu ortada. 2017 Martta çalıştığım şirket almıştı bana aynı aracı 100.500 liraydı şuan ÖTV'siz daha pahalıya aldım ben. Daha da araba fiyatlarının düşeceğini sanmıyorum.

Iyi para derken ucuza almissiniz anlaminda demistim :) 1 sene once 100e aldim ben :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhaba değerli arkadaşlar ;

Başlıkta belirttiğim gibi Ankara'da ikamet ediyorum. İsmim Göktuğ , 25 yaşındayım.

Bugün teslim aldığım 2018 FC 5 ECO EXECUTİVE aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım. Daha önce Honda sahibi olmadım ama tüm Civic serilerini kullanmış biri olarak hayalim olan aracıma bugün kavuştum.

Herkese iyi forumlar , kazasız belasız sürüşler dilerim.

Hayırlı uğurlu olsun.
Her yaşa hitap eden bir araç bu FC5 civic,
Kullanim yorumlarını ve ayrıca aksesuar montaji düşünürseniz paylaşımlarınızı bekliyoruz.
Iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

Herkese iyi forumlar

LG-H960 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese merhaba değerli arkadaşlar ;

Başlıkta belirttiğim gibi Ankara'da ikamet ediyorum. İsmim Göktuğ , 25 yaşındayım.

Bugün teslim aldığım 2018 FC 5 ECO EXECUTİVE aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım. Daha önce Honda sahibi olmadım ama tüm Civic serilerini kullanmış biri olarak hayalim olan aracıma bugün kavuştum.

Herkese iyi forumlar , kazasız belasız sürüşler dilerim.

Hayirli ugurlu olsun kardesim Allah kaza bela vermesin.

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri